Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Paulo Coelho: Cudzoložstvo

Počet strán: 224

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055139647

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Adultério

ISBN: 978-80-551-3964-7

Dátum vydania: 9. septembra 2014

Číslo vydania: 1

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,2 cm x 12,5 cm x 20 cm

Hmotnosť: 0,28 kg

Cudzoložstvo

Autor: Paulo Coelho

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Cena v e-shope: 10,36 
Bežná cena: 10,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Linda má tridsaťjeden rokov a v očiach druhých vedie dokonalý život: žije vo Švajčiarsku, jednej z najbezpečnejších krajín sveta, má stabilné manželstvo, milujúceho muža, milé, dobre vychované deti a prácu novinárky, na ktorú sa nemôže sťažovať.

Zrazu si uvedomí, že jej život je jednotvárny a predvídateľný. Už nedokáže predstierať, že je šťastná, v skutočnosti prepadla príšernej apatii.

Všetko sa zmení, keď stretne bývalého priateľa zo školských čias. Z Jacoba sa stal úspešný politik a počas rozhovoru v nej prebudí vášeň, ktorú už dlho nepocítila.

Linda urobí všetko, aby si získala jeho lásku, a bude musieť zostúpiť až na dno ľudských citov, aby napokon našla vykúpenie.

Paulo Coelho (1947) sa narodil v Riu de Janeiro a veľmi skoro sa rozhodol pre spisovateľskú dráhu. Pracoval ako divadelný herec a režisér, skladateľ a novinár. Z jeho hudobnej spolupráce s Raulom Seixasom vzniklo mnoho brazílskych rockových hitov. Je považovaný za jedného z najvplyvnejších spisovateľov súčasnosti, jeho knihy vyšli vo viac ako 168 krajinách sveta a boli preložené do 80 jazykov, predalo sa z nich vyše 150 miliónov výtlačkov na celom svete.

V roku 1987 sa pod vplyvom zvláštneho stretnutia vybral na púť do Santiaga de Compostela a o rok neskôr napísal knihu Pútnik z Compostely. Krátko nato vydal román Alchymista, dielo, ktorým sa začali jeho medzinárodné úspechy. V roku 2009 bol zaň zapísaný do Guinesovej knihy rekordov za najviac prekladov jednej knihy. Paulo Coelho napísal množstvo ďalších kníh, ktoré oslovujú ľudí po celom svete. Spolupracuje s niektorými významnými svetovými masmédiami, od roku 2002 je členom Brazílskej literárnej akadémie. V spolupráci s UNESCOM vo funkcii osobitného poradcu pre medzikultúrny dialóg a zbližovanie v duchovných otázkach je stúpencom multikulturalizmu. V septembri ... viac

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Paulo Coelho: Hippie

Tibor Porubän

pondelok, 4. februára 2019 v sekcii Recenzie

Ten, kto prečítal Alchymistu, väčšinou neostal len pri tomto bestselleri od brazilskeho spisovateľa s nenapodobiteľným rukopisom. A hoci sa môže zdať, že Paulo Coelho už len ťažko dokáže niečím prekvapiť, jeho najnovší titul Hippie dokázal opak. čítať viac...

nanael
nanael
31. decembra 2014
zmysel si nájde ten, kto pochopí o čom Coelho píšw

áno, beriem názory, ktoré nie sú zrovna veľkým plusom. Je to vlastne nie veľmi strhujúca kniha, takmer bez deja. Myslím si však, že podstata je úplne niekde inde. Treba vedieť pochopiť, na čo tu autor poukazuje. Ak ste to nepochopili a nič Vám to nedalo, tak to jednoducho necítite a prajem Vám aby to tak aj ostalo a nemuseli riešiť otázky bytia.

Mária
Mária
29. októbra 2014
Coelhovky

Knihy tohto autora sú dosť zle čitateľné. Prečítala som ich viacero, najviac ma upútala "Veronika sa rozhodla zomrieť" a "Víťaz je sám"... to je tak všetko. Ani Alchymista, ani Jedenásť minúť ma neprinútili tešiť sa na ďalšiu stranu... Tak ako RCNZNT píše - asi nie som ani ja autorova cieľová skupina.

RCNZNT
RCNZNT
3. októbra 2014

moja prvá "coelhovka" ... nemal som veľké očakávania, ale aj napriek tomu som knihu nedočítal (a to sa mi nestáva často resp. skoro vôbec, ale tu to inak nešlo), po polovici knihy som stratil trpezlivosť s hlavnou hrdinkou, ktorá ma neskutočne vytáčala svojim správaním - celý čas máte až chorobnú túžbu ju prefackať ... no hrôza des ... na základe mojej skúsenosti knihu rozhodne neodporúčam, kto však čítal predchádzajúce knihy od tohto autora a páčili sa mu, tak vyskúša aj túto .... koniec koncov, každý nech si spraví vlastný názor ;) ... ja som asi len neni autorova "cieľovka" :D