Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Gillian Flynn: Dark Places

Počet strán: 542

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9780553418750

Jazyk: anglický

ISBN: 978-0-553-41875-0

Dátum vydania: 10. júna 2015

Vydavateľstvo:  Crown Publishing Group

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 3,8 cm x 10,6 cm x 17,5 cm

Hmotnosť: 0,27 kg

Dark Places

Autor: Gillian Flynn

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 7,13 
Bežná cena: 7,50 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: FROM THE #1 NEW YORK TIMES BESTSELLING AUTHOR OF GONE GIRL Libby Day was seven when her mother and two sisters were murdered in “The Satan Sacrifice" of Kinnakee, Kansas. ” She survived—and famously testified that her fifteen-year-old brother, Ben, was the killer. Twenty-five years later, the Kill Club—a secret secret society obsessed with notorious crimes—locates Libby and pumps her for details. They hope to discover proof that may free Ben. Libby hopes to turn a profit off her tragic history: She’ll reconnect with the players from that night and report her findings to the club—for a fee. As Libby’s search takes her from shabby Missouri strip clubs to abandoned Oklahoma tourist towns, the unimaginable truth emerges, and Libby finds herself right back where she started—on the run from a killer.

Gillian Flynnová (1971) je americká spisovateľka, publicistka a bývalá televízna kritička pre Entertainment Weekly. Na Kansaskej univerzite vyštudovala anglický jazyk a žurnalistiku. Jej knihy boli preložené do dvadsiatich ôsmich jazykov. Žije v Chicagu s manželom, ich synom a veľkou čiernou mačkou.

Prvé dva romány Ostré předmety (Knižní klub, 2014) a Temné miesta (Tatran 2015),  získali hneď viacero ocenení. Titul Stratené dievča (Tatran, 2013 a 2014) však prevalcoval všetky jej doterajšie úspechy a kniha bola jedným z najväčších literárných fenoménov roka 2012. V roku 2014 sa kniha stala predlohou k rovnomennému nemenej úspešného filmu. Úspešne bol sfilmovaným aj triler Temné miesta (2015).

Zdroje: slovtatran.sk,  gillian-flynn.com  

... viac

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Gillian Flynnová: Stratené dievča alebo thriller ako sa patrí

Barbara Štubňová

pondelok, 20. októbra 2014 v sekcii Recenzie

Prvá mŕtvola na tretej strane, ohavne znetvorená s odkazom pre vyšetrovateľov. Detektív, ktorý balansuje na hrane zákona, ďalšia mŕtvola – nech sa je čoho chytiť, tajomstvá vyhrabané z minulosti obetí, rozbieha sa vyšetrovanie, šup, nový prípad, ktorý s našimi mŕtvymi súvisí, geniálny inštinkt detektíva, k tomu zo dve ďalšie obete, nech to frčí a na záver vrah, na ktorého to nikto netipoval. Takto sme na to zvyknutí. čítať viac...