Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Zbigniew Nienacki: Pán Tragáčik 12 a Winnetou

Počet strán: 311

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055118000

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Pan Samochodzik i Winnetou

ISBN: 978-80-551-1800-0

Dátum vydania: 1. januára 2001

Rok vydania originálu: 2001

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: Bertelsmann Media

Rozmery: 2,5 cm x 13 cm x 20,5 cm

Pán Tragáčik 12 a Winnetou

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 9,42 
Bežná cena: 9,92 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Kým som po strýkovi nezdedil nezvyčajné auto, ktoré zapríčinilo, že ma začali volať pán Tragáčik, študoval som dejiny umenia. Už vtedy sa u mňa prejavili detektívne schopnosti. Po skončení štúdia ma zamestnali na Ministerstve kultúry a umenia ako špeciálneho detektíva. Mojou úlohou bolo predovšetkým vyhľadávanie cenných umeleckých diel a boj proti ich falšovateľom. Niektoré zaujímavejšie príbehy z tých čias som opísal v cykle poviedok o pánu Tragáčikovi. Pán Tragáčik sa rozhodne prežiť dovolenku pri Mazúrskych jazerách, kde sa zoznámi s umelcom s prezývkou Winnetou. Jazerá znečisťujú nielen motory člnov, z ktorých vyteká olej, ale aj splašky rekreačných stredísk rôznych podnikov na brehoch jazier. Pri opise napínavých príhod, ktoré pán Tragáčik a jeho priatelia prežívajú, nechýba humor a vtip. Čitatelia sa pritom dozvedia nielen rôzne podrobnosti o plachetniciach a jachtárskej technike, ale aj o živote lesa, vodných rastlín, chránenej flóry a fauny, o správaní sa v prírode takým spô

Odporúčame tieto knihy

Tomáš
Tomáš
27. augusta 2018
klasika

Neviem prečo, ale ako chlapec som sa k Tragáčikovi nikdy nedostal. Chyba. Mal by som aspoň kopec nostalgickej nálady ak by som sa k nemu neskôr vrátil. Tak som si to v dospelosti iba skvelo užil. Vydarené dielka Nienackého.