Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Chuck Palahniuk: Program pro přeživší - 3.vydání

Počet strán: 240

Väzba: tvrdá

EAN: 9788020716392

Jazyk: český

ISBN: 978-80-207-1639-2

Dátum vydania: 3. júla 2015

Vydavateľstvo:  Odeon

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,9 cm x 13,3 cm x 20,7 cm

Hmotnosť: 0,36 kg

Program pro přeživší - 3.vydání

Autor: Chuck Palahniuk

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 12,01 
Bežná cena: 12,64 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Tender Branson vyrostl v uzavřené komunitě přísné, puritánsky vedené sekty a tak jako mnozí jiní byl i on jednoho dne vyslán do „vnějšího světa“, aby za stravu a byt vykonával různé podřadné práce. Když se k němu dostane zpráva, že členové sekty spáchali kolektivní sebevraždu, znamená to jediné: zabít se. Chuck Palahniuk se otevřeně vysmívá moderním kultům, sektám i mesiášství amerických televizních kazatelů. Hovoří zároveň o vlivu médií a propagandy, o masové kultuře a manipulaci.

Chuck Palahniuk, (1962) je prominentný americký prozaik. Vyštudovaný novinár má na svojom konte romány, ktorých predaj prekročil hranicu 5 miliónov kníh len v USA. Vo svojich dielach sa venuje depresívnym témam na pozadí súčasnej americkej spoločnosti, ktoré sa takmer vždy končia tragicky. Často sa pohybuje až na hranici hororu.

Jeho romány boli najskôr vydavateľmi odmietné ako príliš temné a depresivné, ale čoskoro sa stali kultovnými dielami. Najvýznamnejším je jeho prvotina Klub bitkárov (originál Fight Club, 1996), ktorý sa o tri roky neskôr dočkal nemenej kultového filmového spracovania. Ďalšie Palahniukove romány: Program pro přeživší, Neviditelné nestvůry, Zalknutí, Ukolébavka, Denník, Strašidla, Snuff, Pygmej, Prokletí, ZatraceníTvé překrásné já. Zbierka poviedok nesie názov Něco si vymysli (2017). Jeho prekady do českého jazyka vychádzajú ... viac

Odporúčame tieto knihy

Veronika Štifterová
Veronika Štifterová
1. augusta 2018
Recenzia

Chuck Palahniuk ma prekvapil originalitou spracovania príbehu, určite siahnem aj po iných knihách tohto spisovateľa. Je šokujúci, odporúčam.