Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Jodi Picoultová: Vlk samotář

Počet strán: 416

Väzba: tvrdá

EAN: 9788024922386

Jazyk: český

ISBN: 978-80-249-2238-6

Dátum vydania: 20. septembra 2013

Číslo vydania: 1

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,6 kg

Vlk samotář

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 15,58 
Bežná cena: 16,40 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Když vlk v divočině ví, že nadešel jeho čas, že už své smečce není k užitku, rozhodne se vytratit. Zachová si hrdost a zemře tak, jak žil. Lidé takové štěstí nemají. Luke Warren strávil celý život výzkumem života vlků, dokonce s nimi nějakou dobu i žil – rozumí jim lépe než vlastní rodině. Když po vážné dopravní nehodě upadne do komatu, musí o jeho osudu rozhodnout Edward a Cara, jeho již dospělé děti, kteří jsou tak nuceni se znovu konfrontovat s mužem, kvůli němuž Edward utekl z domova – ale který stále zůstává jejich otcem. Rázem si oba musí pokládat otázky, na něž neexistují jednoduché odpovědi, ale které zodpovězeny být musí. Jaké motivy vedou jejich rozhodnutí nechat otce zemřít, nebo ho naopak udržovat při životě na přístrojích? Co by chtěl on sám? A jaká tajemství před sebou Edward s Carou skrývají? Nový kontroverzní titul světově úspěšné autorky a hvězdy současného psychologického románu Jodi Picoultové.

Jodi Picoultová sa narodila a vyrástla na Long Islande a odjakživa chcela byť spisovateľkou. Študovala tvorivé písanie na univerzite v Princetowne. Po skončení štúdia si zarábala na živobytie ako technická editorka v brokerskej firme, neskôr pracovala ako copywriterka v reklamnej agentúre a ako editorka v pedagogickom vydavateľstve. Svoj prvý román napísala, až keď čakala prvé dieťa.

Jodi Picoultová je autorkou viac ako dvadsiatich románov, z ktorých sa predalo pätnásť miliónov výtlačkov po celom svete. V roku 2003 získala cenu New England Bookseller Award a niekoľko jej titulov sa umiestnilo na prvej priečke prestížneho rebríčka The New York Times Bestseller List. V slovenskom jazyku vyšli romány Čas odísť a Veľké maličkosti.

... viac

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Jodi Picoultová: Veľké maličkosti

Andrea Gálová

piatok, 14. septembra 2018 v sekcii Recenzie

„Takže po prvé, dávate prednosť termínu černosi, Afroameričania alebo farební?“ Keď sa človek prechádza po kníhkupectve, nemá šancu prečítať obsah všetkých kníh a zistiť tak, ktorá by ho zaujala. Preto pri oslovení čitateľa často zohráva dôležitú úlohu prvý dojem, podobne ako je tomu aj u ľudí. Niektoré knihy majú neprehliadnuteľnú obálku a keď sa spojí s výborným obsahom, je to výhra na plnej čiare. Toto spojenie prináša aj kniha Veľké maličkosti od autorky Jodi Picoultovej. čítať viac...

Jodi Picultová: Veľké maličkosti

Martina Pinková

štvrtok, 13. septembra 2018 v sekcii Recenzie

Od vtedy, ako som čítala knihu z vydavateľstva Absynt Amerikánka, ktorá bola zameraná najmä na rasovú politiku v Amerike, sa akosi viac zaujímam o túto časť nášho bytia. Rasizmus je všadeprítomný, aj keď si to mnohí z nás ešte stále neuvedomujú alebo sa tým nezaoberajú. čítať viac...