Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Nicholas Sparks: Voľba

Počet strán: 320

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055143934

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: The Choice

ISBN: 978-80-551-4393-4

Dátum vydania: 25. augusta 2015

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: Grand Central Publishing

Rozmery: 2,4 cm x 12,5 cm x 20 cm

Hmotnosť: 0,31 kg

Voľba

Autor: Nicholas Sparks

Doprava zadarmo na nákupy
od 15€ do 2.11.2020 (vrátane)
Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 11,31 
Bežná cena: 11,90 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Travis Parker má všetko, čo muž potrebuje: dobré zamestnanie, oddaných priateľov či priateľky, dom na morskom pobreží malého mesta v Severnej Karolíne. Plným dúškom si užíva vymoženosti bezstarostného nezáväzného života – pestuje vodné športy a s kamarátmi pravidelne usporadúva obľúbené grilovačky – a drží sa presvedčenia, že vážnejší vzťah so ženou by jeho zabehaný životný štýl iba obmedzoval. To však trvá iba do chvíle, keď sa do susedného domu nasťahuje Gabby Hollandová. Napriek pokusom o dobré susedstvo akoby atraktívna červenovláska spočiatku mala Parkera v žalúdku. Ich vzťahu nepomáha ani skutočnosť, že Gabby má dlhoročného priateľa. Napriek tomu sa Parker neúnavne pokúša získať priazeň novej susedky, ktorá onedlho stojí pred osudovou voľbou. Jeho vytrvalé úsilie napokon oboch privádza na prah spoločnej cesty, ktorú ani jeden z nich vopred nepredvídal. Osud má však pre nich pripravenú ďalšiu, oveľa ťažšiu voľbu.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Zuzana
Zuzana
20. augusta 2018
srdce rozhodne najlepšie

Kniha ako každá kniha od Nicholasa Sparksa ma nadchla a moje oko opäť neostalo suché. Príbeh dokazuje, že vždy sa oplatí bojovať o lásku a netreba sa vzdávať. Milí muži, ženy sa vždy snažia byť nedobytné preto sa netreba vzdávať ako sa nevzdal ani hlavný hrdina knihy. Život nás každého jedného mnohokrát postaví pred ťažké rozhodnutie, pred VOĽBU, a my sa musíme rozhodnúť, nemôžme vycúvať. Najhoršie je, že naše rozhodnutie môže ovplyvniť životy druhých, preto treba rozhodovať múdro, s rozvahou, a to ide najlepšie vtedy, keď necháme rozhodovať najmä naše srdce.

Ružová knižnica
Ružová knižnica
1. decembra 2015
kvalita ako vždy

Niekedy máte v živote všetko, len si to dostatočne nevážite. Potom vstupuje do hry osud, aby vás priviedol k tomu, čo je správne. Náš hlavný hrdina Travis Parker je spokojný so svetáckym spôsobom života, aký vedie, užíva si ho, obklopuje sa milými priateľmi so záväzkami /rozumej s deťmi/ a lieta zo vzťahu do vzťahu. Rád sa s priateľmi stretáva pri grilovačkách plných detskej radosti.

Jeho nová suseda Gabby Hollandová sa však na Travisa hnevá. Dôvodom je, že si často púšťa nahlas hudbu v neskorých večerných hodinách, no čo ju väčšmi štve je, že Travisov pes zrejme oplodnil jej milovanú sučku kólie. Tak sa raz vydá k Travisovi a s nepekným výrazom v tvári mu chce vytmaviť úplne všetko. Čo sa jej samozrejme nepodarí. Pretože Travisov pokoj a dobrota ju zmätú z cesty, ktorou chcela ísť a neostane jej nič iné iba habkať...Travis jej odporúča, nech dá sučku skontrolovať veterinárovi.

Gabby to značne rozhodí, keďže neviem, kto by bol lepší odborník na určenie tehotenstva ako samotná pediatrička...No neotáľa a k veterinára navštívi – veterinárom je Travis a jej ako inak padne sánka! Navyše, Travisov pes je kastrovaný, tak akoby asi mohol priviesť Gabbynu sučku do druhého stavu???
Celú recenziu nájdete na stránke Ružovej knižnice na FB.