Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 965 miest na Slovensku
Chuck Palahniuk: Beautiful You

Počet strán: 240

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9781101872970

Jazyk: anglický

ISBN: 1101872977

Dátum vydania: 22. júla 2015

Vydavateľstvo:  Anchor Books

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,2 cm x 10,6 cm x 17,5 cm

Hmotnosť: 0,12 kg

Beautiful You

Autor: Chuck Palahniuk

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 6,60 
Bežná cena: 6,95 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Penny Harrigan is a low-level associate in a big Manhattan law firm. She has an apartment, but no love life. When C. Linus Maxwell, a mega-billionaire and international playboy, invites her to dinner and then whisks her off to a hotel in Paris, where he brings her to undreamed-of heights of sexual gratification for days on end, Penny is, well, pleased. However, when Penny discovers she is a test subject for a line of female sex toys so effective that women by the millions are lining up outside the stores to buy it on opening day, she understands the gravity the situation. A billion husbands are about to be replaced. What is Maxwell really up to? Erotically enabled world domination? Penny sets out to discover his motivations, and with a little help, stop him before it is too late.

Chuck Palahniuk, (1962) je prominentný americký prozaik. Vyštudovaný novinár má na svojom konte romány, ktorých predaj prekročil hranicu 5 miliónov kníh len v USA. Vo svojich dielach sa venuje depresívnym témam na pozadí súčasnej americkej spoločnosti, ktoré sa takmer vždy končia tragicky. Často sa pohybuje až na hranici hororu.

Jeho romány boli najskôr vydavateľmi odmietné ako príliš temné a depresivné, ale čoskoro sa stali kultovnými dielami. Najvýznamnejším je jeho prvotina Klub bitkárov (originál Fight Club, 1996), ktorý sa o tri roky neskôr dočkal nemenej kultového filmového spracovania. Ďalšie Palahniukove romány: Program pro přeživší, Neviditelné nestvůry, Zalknutí, Ukolébavka, Denník, Strašidla, Snuff, Pygmej, Prokletí, ZatraceníTvé překrásné já. Zbierka poviedok nesie názov Něco si vymysli (2017). Jeho prekady do českého jazyka vychádzajú ... viac

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie