Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Osobný odber už na 36 miestach po slovensku
Julie Kenner: Complete Me
Počet strán: 320
Väzba: mäkká, brožovaná
EAN: 9781472206091
Jazyk: anglický
ISBN: 9781472206091
Dátum vydania: 22. augusta 2013
Vydavateľstvo:  Headline Publishing
Orig. vydavateľstvo: 

Complete Me

Autor: Julie Kenner

Dostupnosť:
Posielame do 5 až 21 dní
Naša cena: 9,98 
Bežná cena: 10,50 €
Zľava 5%
Do košíka
Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte poštovné zadarmo.

O knihe: For fans of FIFTY SHADES OF GREY and BARED TO YOU comes COMPLETE ME, the third in J. Kenner's sensual, erotic, powerfully emotional and internationally bestselling romance trilogy. In RELEASE ME, multimillionaire Damien Stark made Nikki Fairchild an unforgettable but irresistible indecent proposal; in CLAIM ME their passion burned ever more fierce; now, can their love survive the secrets of their pasts? Our desire runs deep. But our secrets cut close. Beautiful, strong, and commanding, Damien Stark fills a void in me that no other man can touch. His fierce cravings push me beyond the brink of bliss - and unleash a wild passion that utterly consumes us both. Yet beneath his need for dominance, he carries the wounds of a painful past. Haunted by a legacy of dark secrets and broken trust, he seeks release in our shared ecstasy, the heat between us burning stronger each day. Our attraction is undeniable, our obsession inevitable. Yet not even Damien can run from his ghosts, or shield us from the dangers yet to come.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie