Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Lois Lowry: Gathering Blue (The Giver Quartet)

Počet strán: 256

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9780007597260

Jazyk: anglický

ISBN: 0007597266

Dátum vydania: 31. júla 2014

Vydavateľstvo:  HarperCollins Childrens Books

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,6 cm x 13 cm x 19,7 cm

Gathering Blue (The Giver Quartet)

Autor: Lois Lowry

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 9,03 
Bežná cena: 9,50 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: The fascinating sequel to THE GIVER which inspired the dystopian genre and is soon to be a major motion picture starring Jeff Bridges, Katie Holmes and Taylor Swift. GATHERING BLUE is a return to the mysterious but plausible future world of THE GIVER. It tells the story of Kira, orphaned, physically flawed, and left with an uncertain future until she is summoned by the Council of Guardians. .. On her quest for truth that follows, Kira makes discoveries that will change her life and world forever. Award-winning author Lois Lowry challenges readers to imagine what our world could become, how people could evolve and what could be considered valuable in this fascinating follow-up to THE GIVER.

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Lois Lowry: Spočítaj hviezdy

Andrea Gálová

nedeľa, 17. novembra 2019 v sekcii Recenzie

„Práve tým sa vyznačuje odvaha – že nemyslíš na nebezpečenstvo. Uvažuješ iba nad tým, čo musíš urobiť. “ Deti sa vždy snažíme chrániť pred nespravodlivosťou reálneho sveta. No niekedy sa nedá zabrániť tomu, aby sa zoznámili aj s jeho odvrátenou stranou. Druhá svetová vojna je rozhodne čierna škvrna ľudských dejín, ktorá zasiahla nepredstaviteľným spôsobom aj krehké duše. Pohľad dieťaťa na neprávosti páchané voči Židom, ktoré sa počas svetového konfliktu odohrávali na území Dánska, prináša autorka Lois Lowry v knihe Spočítaj hviezdy. čítať viac...