Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Osobný odber už na 560 miestach na Slovensku
Nicola Doherty: Girls On Tour

Počet strán: 352

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9781472218803

Jazyk: anglický

ISBN: 1472218809

Dátum vydania: 23. apríla 2015

Vydavateľstvo:  Headline Publishing

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,3 cm x 13 cm x 19,7 cm

Girls On Tour



Dostupnosť:
Vypredané
Cena v e-shope: 9,98 
Bežná cena: 10,50 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade a je vypredaný aj u vydavateľa. Pozrite si, či nám zostali posledné kusy v zozname kamenných predajní nižšie.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte poštovné zadarmo.

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

Four girls. One year. Five fabulous destinations. Poppy is bound for Paris, the City of Love. Could this be her chance to end her epic dry spell? Lily is en route to her cousin's wedding in LA, where she's willing to break a few rules to land her dream role. Maggie can't wait for her romantic ski holiday in Meribel - until it goes seriously off-piste. Rachel packs for a glamorous Roman holiday, but a blast from the past is about to sabotage la dolce vita. The girls get together and fly to Manhattan. But someone's been hiding a big secret in the Big Apple. .. Hilarious, romantic and unputdownable, Girls on Tour is an irresistible series of interlinked stories about four ordinary girls who have extraordinary fun in faraway places. Follow them in an unforgettable year that includes breaking up, making up, new jobs and some big surprises . .. Perfect for fans of Lindsey Kelk's I Heart . .. novels. Previously published as five e-novellas, now in one volume with fabulous brand new material.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie