Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Lois Lowry: Messenger (The Giver Quartet)

Počet strán: 192

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9780007597284

Jazyk: anglický

ISBN: 0007597282

Dátum vydania: 31. júla 2014

Vydavateľstvo:  HarperCollins Childrens Books

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,3 cm x 13 cm x 19,7 cm

Messenger (The Giver Quartet)

Autor: Lois Lowry

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 9,03 
Bežná cena: 9,50 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: The fascinating third companion novel to THE GIVER which inspired the dystopian genre and is soon to be a major motion picture starring Jeff Bridges, Katie Holmes and Taylor Swift. In MESSENGER, Matty has lived in Village and flourished under the guidance of Seer, a blind man known for his special sight. His community once welcomed newcomers, but something sinister has seeped into Village and the people have voted to close its borders to outsiders. Now Matty must risk everything to make one last journey through the treacherous forest. .. Award-winning author Lois Lowry challenges readers to imagine what our world could become, how people could evolve and what could be considered valuable in this fascinating follow-up to THE GIVER.

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Lois Lowry: Spočítaj hviezdy

Andrea Gálová

nedeľa, 17. novembra 2019 v sekcii Recenzie

„Práve tým sa vyznačuje odvaha – že nemyslíš na nebezpečenstvo. Uvažuješ iba nad tým, čo musíš urobiť. “ Deti sa vždy snažíme chrániť pred nespravodlivosťou reálneho sveta. No niekedy sa nedá zabrániť tomu, aby sa zoznámili aj s jeho odvrátenou stranou. Druhá svetová vojna je rozhodne čierna škvrna ľudských dejín, ktorá zasiahla nepredstaviteľným spôsobom aj krehké duše. Pohľad dieťaťa na neprávosti páchané voči Židom, ktoré sa počas svetového konfliktu odohrávali na území Dánska, prináša autorka Lois Lowry v knihe Spočítaj hviezdy. čítať viac...