Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Osobný odber už na 36 miestach po slovensku
Julie Kenner: Release Me
Počet strán: 352
Väzba: mäkká, brožovaná
EAN: 9781472206053
Jazyk: anglický
ISBN: 1472206053
Dátum vydania: 1. februára 2013
Vydavateľstvo:  Headline Publishing
Rozmery: 2,3 cm x 12,5 cm x 20,2 cm

Release Me

Autor: Julie Kenner

Dostupnosť:
Vypredané
Naša cena: 9,98 
Bežná cena: 10,50 €
Zľava 5%

Titul je vypredaný a nemáme ani informáciu o dotlači. Pre informáciu o dotlači sledujte prosím našu stránku.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte poštovné zadarmo.

O knihe: The first in an irresistible, erotic, emotionally charged romance trilogy for fans of FIFTY SHADES OF GREY and BARED TO YOU of a powerful man who's never heard 'no', a fiery woman who says 'yes' on her own terms and an unforgettable indecent proposal. .. He was the one man I couldn't avoid. And the one man I couldn't resist. Damien Stark could have his way with any woman. He was sexy, confident, and commanding: anything he wanted, he got. And what he wanted was me. Our attraction was unmistakable, almost beyond control, but as much as I ached to be his, I feared the pressures of his demands. Submitting to Damien meant I had to bare the darkest truth about my past - and risk breaking us apart. But Damien was haunted, too. And as our passion came to obsess us both, his secrets threatened to destroy him - and us - for ever.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie