Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Na sklade máme až 50 000 kníh.
Tituly skladom doručíme do Vianoc.
Brandon Sanderson: Shadows of Self
Počet strán: 384
Väzba: mäkká, brožovaná
EAN: 9781473208223
Jazyk: anglický
ISBN: 147320822X
Dátum vydania: 8. októbra 2015
Vydavateľstvo:  Orion Publishing
Orig. vydavateľstvo: 
Rozmery: 3,2 cm x 15,7 cm x 23,5 cm

Shadows of Self

Dostupnosť:
Vypredané
Nedoručíme do Vianoc
Naša cena: 15,68 
Bežná cena: 16,50 €
Zľava 5%

Titul je vypredaný a nemáme ani informáciu o dotlači. Pre informáciu o dotlači sledujte prosím našu stránku.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte poštovné zadarmo.

Pri nákupe nad 15 € máte osobný odber zadarmo.

O knihe: Fans of Robert Jordan and George RR Martin alike have found a new champion of epic fantasy in Brandon Sanderson. And now, in the first of two sequels to The Alloy Of Law the Sunday Times and New York Times bestselling author returns to the world of Mistborn. It is more than 300 years after the events of the The Final Empire shaped Scadrial. Waxillium Ladrian has returned to the capital city of Elendel from the far flung roughs. Elendel is crisscrossed by canals and railways and towers reach for the sky but this is still a city of dangers and of magic; Allomancy and Feruchemy can still change the world. Wax faces many more adventures. Sanderson is a master of rich worlds, appealing characters and gripping plots and his return to Mistborn shows him at the height of his powers.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie