Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Arthur Conan Doyle: Sherlock Return of Sherlock Holmes

Počet strán: 384

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9781849907606

Jazyk: anglický

ISBN: 1849907609

Dátum vydania: 1. septembra 2014

Vydavateľstvo:  BBC Books

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,8 cm x 12,6 cm x 19,8 cm

Sherlock Return of Sherlock Holmes

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 9,03 
Bežná cena: 9,50 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: The hit BBC series Sherlock has introduced a new generation to Sir Arthur Conan Doyle's legendary detective. This edition of the classic collection of stories, with an introduction by Sherlock creator Mark Gatiss, allows fans to discover the power of those original adventures. After his deadly plunge over Reichenbach Falls, Sherlock Holmes seemed gone forever - but, as mysteriously as he left, he returns three years later. Now, reunited with Watson, a host of thrilling new adventures through London's underworld awaits, battling thieves, kidnappers and killers alike. But Holmes is about to meet his most despised villain yet: the dastardly Charles Augustus Milverton.

Sir Arthur Conan Doyle bol škótsky spisovateľ, ktorý sa preslávil poviedkami o Sherlockovi Holmesovi. Jeho ďalšie veľmi známe dielo je Stratený svet.

Narodil sa 22. mája 1859 ako druhý syn z desiatich detí Charlesa Altamonta a Mary Foley Doyleovej. V roku 1868 začal študovať na jezuitskej škole v Lancashire. Na Edinburgskej univerzite študoval medicínu, kde získal v roku 1885 titul doktor medicíny. Potom slúžil ako lodný lekár na plavbe k západnému africkému pobrežiu, po ktorej nasledovala v roku 1882 príprava lekárskej praxe v Plymouthe. Počas štúdia ho zaujali schopnosti jeho profesora Dr. Josepha Bella pri detailnej diagnóze pacientovho stavu. Toto majstrovstvo diagnostickej ... viac

Odporúčame tieto knihy