Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Lois Lowry: Son (The Giver Quartet)

Počet strán: 400

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9780007597307

Jazyk: anglický

ISBN: 0007597304

Dátum vydania: 31. júla 2014

Vydavateľstvo:  HarperCollins Childrens Books

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,6 cm x 13 cm x 19,7 cm

Son (The Giver Quartet)

Autor: Lois Lowry

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 9,98 
Bežná cena: 10,50 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: The thrilling fourth companion novel to THE GIVER which inspired the dystopian genre and is soon to be a major motion picture starring Jeff Bridges, Katie Holmes and Taylor Swift. They called her Water Claire. When she washed up on their shore, no one knew that she came from a society where emotions don't exist. That she had become a Vessel. That she had carried a Product. That it had been stolen from her body. Claire's son is out there, a young boy now. She was supposed to forget him, but that was impossible. Now Claire will stop at nothing to find her child, even if it means making an unimaginable sacrifice. The startling and long-awaited conclusion to Lois Lowry's award-winning epic series THE GIVER QUARTET culminates in a final clash between good and evil.

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Lois Lowry: Spočítaj hviezdy

Andrea Gálová

nedeľa, 17. novembra 2019 v sekcii Recenzie

„Práve tým sa vyznačuje odvaha – že nemyslíš na nebezpečenstvo. Uvažuješ iba nad tým, čo musíš urobiť. “ Deti sa vždy snažíme chrániť pred nespravodlivosťou reálneho sveta. No niekedy sa nedá zabrániť tomu, aby sa zoznámili aj s jeho odvrátenou stranou. Druhá svetová vojna je rozhodne čierna škvrna ľudských dejín, ktorá zasiahla nepredstaviteľným spôsobom aj krehké duše. Pohľad dieťaťa na neprávosti páchané voči Židom, ktoré sa počas svetového konfliktu odohrávali na území Dánska, prináša autorka Lois Lowry v knihe Spočítaj hviezdy. čítať viac...