Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Aktuálne: E-shop funguje na 100%, všetko stíhame, no zaviedli sme bezpečnostné opatrenia. Pozrieť →
Michael Newton: Cesty duší (SK)

Počet strán: 160

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788081005671

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8100-567-1

Dátum vydania: 16. novembra 2018

Vydavateľstvo:  Eugenika

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1 cm x 13 cm x 20 cm

Hmotnosť: 0,14 kg

Cesty duší (SK)

Autor: Michael Newton

Dostupnosť:
Posielame do 5 až 21 dní
Nedoručíme pre obmedzenia
Cena v e-shope: 7,51 
Bežná cena: 7,90 €
Zľava 5%

Pre obmedzenia koronavírusom aktuálne nevieme garantovať dostupnosť produktu, preto sme dočasne obmedzili možnosť jeho objednania. Ďakujeme za pochopenie.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie kuriérom zadarmo.

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

O knihe: Dielo amerického psychológa a terapeuta Michaela Newtona prináša neuveriteľne podrobné, systematicky utriedené a inteligentne komentované informácie o duchovnom svete; o zákonitostiach, ktoré riadia a formujú naše životy; o tom, čo sa deje po smrti a pred narodením, resp. počatím nového človeka. Takýto ucelený a podrobný model života, smrti a karmického kolobehu nemá v literatúre obdobu. M. Newtonovi sa počas dlhoročnej praxe podarilo metódou regresívnej hypnózy dostať svojich klientov do stavov bezprostredne po smrti, do mnohých minulých životov, ako aj do dlhých, naším časom nemerateľných období existencie duše mimo života v hmotnom tele. Na základe dlhoročného štúdia tisícok prípadov vznikol komplexný popis procesov, ktoré stoja v pozadí našej existencie. Cesty duší vám prezradia, ako vyzerá „návrat domov“ po smrti a ako sa duše zorientujú a zaradia do duchovného sveta, ako sú na tom tzv. stratené duše, ako sa duše delia podľa farieb a stupňa vyspelosti, ako je to s našimi duchovnými sprievodcami a mnoho ďalších fascinujúcich faktov. Text je koncipovaný tak, že komentár, vysvetľovanie či uvažovanie autora je popretkávané výpoveďami jednotlivých „prípadov“. Materiál je delený do kapitol podľa rôznych tém. V knihách M. Newtona môžete objaviť odpovede a z nich vyplývajúce povzbudenie, ktoré ste možno dlho hľadali alebo možno aj intuitívne tušili.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Katarina
Katarina
26. januára 2019

Všetky diely tejto série som prečítala....úžasne napísané, najlepšie vysvetlenie duchovného sveta pre mňa

Monika
Monika
25. decembra 2018
výborná

Opäť ďalšia kniha zo serie od M.Newtona.. Strašne ľutujem, že tu nemáme možnosť sa s nim osobne stretnúť. Láka ma to isť do života medzi životmi a zistiť aký som mala plán pre určité veci. Takýto typ kníh - t.j. o živote medzi životmi je ojedinelý. Som rada, že sme dostali možnosť si to precitať v slovenčine.

Doručenie zadarmo

do 31. 3. na nákupy od 15€

×