Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 999 miest na Slovensku
Evelin Bürgerová, Johannes Fiebig: Tarot - Základy a výklady (kniha + karty)

Počet strán: 290

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788081001321

Jazyk: český

ISBN: 978-80-8100-132-1

Dátum vydania: 1. januára 2010

Vydavateľstvo:  Eugenika

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,8 cm x 12 cm x 19 cm

Hmotnosť: 0,38 kg

Tarot - Základy a výklady (kniha + karty)

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 15,68 
Bežná cena: 16,50 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Veľmi podrobná príručka pre výklad tarotu. Je unikátna tým, že prináša až 122 rôznych spôsobov, ako karty vykladať. Každý tento návod je uvedený v podobe náčrtu, z ktorého je jasné, koľko kariet treba vytiahnuť a ako ich rozložiť; pozície sú očíslované a ku každej je uvedené, čo znamená, ako ju chápať a interpretovať. Názvy jednotlivých výkladov sú dostatočne veľavravné, takže si z nich môžete ľahko vyberať podľa témy, ktorú chcete s pomocou kariet riešiť.

Niekoľko strán pred samotnými vykladacími metódami je najprv venovaných všeobecným otázkam pri vykladaní kariet. Úvodná časť knihy vysvetľuje celkovo, čo je to tarot, aká je jeho štruktúra atď. Druhá časť prináša podrobný popis významu každej jednej karty tarotovej sady, pričom na záver sa vždy uvádza, ako posolstvo karty chápať a ako sa ním nechať inšpirovať (inými slovami, čo vám karta radí). Dozviete sa tiež, čo je to karta osobnosti alebo karta dňa, kvintesencia a pod.

S pomocou tarotových kariet môžete začať odhaľovať súvislosti a odpovede na významné otázky. Táto sada je výborným pomocníkom pri rozhodovaní, rozbore problémov či vzťahov aj celkovej životnej perspektívy.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie