Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Andrea Bačová: Nové rodinné domy IX.
Počet strán: 120
Väzba: mäkká, brožovaná
EAN: 9788089228225
Jazyk: slovenský
Pôvodný názov: Nové rodinné domy IX.
Dátum vydania: 1. januára 2009
Vydavateľstvo: Eurostav
Rozmery: 0,8 cm x 230 cm x 320 cm

Nové rodinné domy IX.

Autor: Andrea Bačová

Dostupnosť:
Vypredané
Naša cena: 11,28 
Bežná cena: 12,00 €
Zľava 6%

Titul je vypredaný a nemáme ani informáciu o dotlači. Pre informáciu o dotlači sledujte prosím našu stránku.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte poštovné zadarmo.

O knihe: Téma výstavby rodinných domov je v súčasnosti jednou z najdôležitejších kultúrnych a architektonických tém, ktorej treba venovať adekvátnu pozornosť. Rodinné domy sú obrazom našej kultúry, poukazujú na našu základnú kultúrnu orientáciu i na celkové smerovanie vývoja našej architektúry z celospoločenského hľadiska. V záujme zvyšovania kultúrnej úrovne architektúry v tom najširšom slova zmysle sa Vydavateľstvo Eurostav venuje publikovaniu o architektúre rodinných domov.

Publikácia Nové rodinné domy vznikla v roku 2000 ako knižná publikácia, od roku 2004 je publikáciou periodickou. Prináša aktuálny výber najnovších realizácií rodinných domov od našich popredných architektov a poukazuje na trendy rozvoja architektúry rodinných domov na Slovensku.

Deviate vydanie publikácie prináša aj inšpirujúce príklady efektívnych konceptov rodinných domov. Nielen pre budúcich stavebníkov, ale aj pre architektov môže byť toto vydanie knihy Nové rodinné domy aj dobrým východiskom k hľadaniu a nachádzaniu vlastného tvorivého prístupu k efektívnym konceptom rodinných domov. A to nielen vďaka publikovaným domom, ale aj vďaka úvodnej diskusii odborníkov na tému Ako stavať efektívne rodinné domy.

Publikácia obsahuje 10 recenzií rodinných domov, ktoré predstavujú výber architektonicky najkvalitnejších realizácií rodinných domov na Slovensku. Všetky publikované domy sa vyznačujú individuálnym konceptom, ktorý zodpovedá osobitým požiadavkám klienta a lokalite, v ktorej sa nachádzajú.

Každej recenzii rodinného domu je venovaných 6 - 8 strán v tradičnej skladbe - odborná recenzia, základné údaje o stavbe, dokumentácia projektu (pôdorysy, pohľady, situácia, rezy), fotografie rodinného domu - exteriér, interiér.

Kniha je určená širokej verejnosti, súčasným a budúcim stavebníkom, ale aj architektom a projektantom.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie