Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Iva Bukvová: Staviame a obnovujeme rodinný dom

Počet strán: 188

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788089642144

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-89642-14-4

Dátum vydania: 5. júna 2014

Vydavateľstvo:  Plat4M Books

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1 cm x 13,8 cm x 19,2 cm

Hmotnosť: 0,28 kg

Staviame a obnovujeme rodinný dom

Autor: Iva Bukvová

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Cena v e-shope: 8,50 
Bežná cena: 8,95 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Rozhodli ste sa, že si postavíte dom alebo si chcete staršiu stavbu zrekonštruovať a zmodenizovať? A teraz uvažujete, kde a ako začať? Navyše s tým nemáte žiadne skúsenosti? Správne ste sa rozhodli. Predtým, ako sa do toho pustíte, prečítajte si túto praktickú knižku s množstvom neoceniteľných rád ako postupovať. Táto publikácia vás s ľahkosťou prevedie cez všetky úskalia pri stavebných a dokončovacích prácach až po dohotovenie vysnívaného domčeka a jeho okolia. Pred každým dôležitým krokom vás upozorní, na čo sa máte sústrediť a koho a kde sa máte pýtať o radu.

Ak nie ste skúsený stavebník, ktorý postavil už desiatky domov, odporúčame vám, aby ste si najprv poriadne naštudovali dôležitosť jednotlivých krokov. Podrobne si prejdite obsah tejto knihy, kde autorka spolu s odbornými poradcami upozorňuje na všetky komplikácie, ťažkosti i záludnosti takejto činnosti. Zdôrazňujú už na začiatku dôležitosť výberu vhodného pozemku, jeho spôsob nadobudnutia a evidencie a detaily kúpno-predajnej zmluvy. Riešia dispozíciu rodinného domu, samotný projekt, čo taký projekt obsahuje a čo by v ňom malo byť a nemalo chýbať.

Odporúčame tieto knihy

Mária
Mária
22. februára 2021

Je to drobná brožúrka, obsahuje málo faktov, očakávala som viac.