Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Jozef Mazár: Malý atlas slovenského futbalového srdca

Počet strán: 168

Väzba: tvrdá

EAN: 9788097041304

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-970413-0-4

Číslo vydania: 1

Rok vydania originálu: 2010

Vydavateľstvo: 

Orig. vydavateľstvo: 

Malý atlas slovenského futbalového srdca

Autor: Jozef Mazár

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 11,39 
Bežná cena: 11,99 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Kniha „Malý atlas slovenského futbalového srdca“ vznikla v období po postupe slo­venskej futbalovej reprezentácie na majstrovstvá sveta do Juhoafrickej republiky. Aj keď autor knihy, PhDr. Jozef Mazár, ktorý sa venuje športovej publicistike takmer štyridsať rokov tvrdí, že časom sa najmä v súvislosti s mladými futbalistami môže všeličo zmeniť, viacerým jeho myšlienkam, ale aj myšlienkam iných, ani čas neuberie na aktuálnosti.

Hoci ide o publicistiku z oblasti slovenského futbalu, nie je to kniha len o futbale. Jožko, ako ho familiárne oslovujú priatelia, pohľadom skúseného žurnalistu poskytuje obzor aj na iné udalosti o ktorých sa v súvislosti so Slovenskou republikou patrí aj pros­tredníctvom športovej publicistiky hovoriť. Samotný autor zdôrazňuje, že k obsahu sa dopracoval rozhovormi s množstvom ľudí počas svojej žurnalistickej tvorby. Za jej základ považuje publicistický rozhovor, z ktorého čerpal aj v tomto prípade. Hovorí, že kladené otázky odhaľujú vždy ich autora, odpovede opýtaného. Malý atlas slovenského futbalo­vého srdca však nie je súborom zozbieraných a zostavených publicistických rozhovorov. Na všetko sa opýtať nedá, ani odpoveďou sa všetko nepovie. Podľa autora cieľom obsahu knihy je, aby ona nabádala k uvažovaniu, hodnoteniu, analýzam.

Odporúčame tieto knihy