Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Antonio Carluccio, Gennaro Contaldo: Dvaja talianski gurmáni

Počet strán: 208

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055132327

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Two Greedy Italians

ISBN: 978-80-551-3232-7

Dátum vydania: 6. februára 2013

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: Quadrille Publishing Ltd

Hmotnosť: 1,09 kg

Dvaja talianski gurmáni

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 18,91 
Bežná cena: 19,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

O knihe: Táto fascinujúca kniha s vyše sto lákavými receptmi odkrýva podstatu talianskeho jedla tak, ako ho pripravujú skutoční Taliani. Prináša aj nezvyčajné kombinácie klasických jedál a ingrediencií a zoznamuje nás s vplyvmi a so zvykmi, ktoré sa stali súčasťou dnešného Talianska. Je nevyhnutnou príručkou pre každého vážneho záujemcu o taliansku kuchyňu.

Antonio Carluccio a Gennaro Contaldo odišli pred vyše tridsiatimi rokmi z rodného Talianska do Veľkej Británie. Tam sa stretli, istý čas spolupracovali a stali sa uznávanými odborníkmi na taliansku kuchyňu. V tejto knihe – napísanej k televíznemu seriálu BBC, ktorý poznajú aj slovenskí televízni diváci – putujú po svojej domovine, vracajú sa k vlastnému kulinárskemu dedičstvu, využívajú dávne i súčasné tradície a odhaľujú pravého ducha talianskej gastronómie.

Z anglického originálu Two Greedy Italians (Quadrille Publishing Ltd, Londýn) preložila Terézia Šinková.

Odporúčame tieto knihy

Laura
Laura
20. marca 2014

Knihu odporúčam každému nadšencovi talianskej kuchyne. Taktiež ľuďom, čo sa radi zdravo stravujú. Nájdete tam na prípravu nenáročné a veľmi chutné recepty. Môj obľúbený je tvarohový zákusok s hruškou varenou vo víne a tvarohové domáce cestoviny s rajčinovou omáčkou.
Pomedzi recepty som sa taktiež dozvedela čo to o ich kultúre, zvykoch a ďalších zaujímavých veciach. Dokonca tam nájdete užitočné rady ako: ktorá mozzarella je vhodná na studenú kuchyňu a ktorá sa používa do varenia.
Ja som s knihou veľmi spokojná. Splnila moje očakávania ďaleko viacej, než som čakala.