Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Miriama Šulovská, Miloš Sklenka: Analýza účtovnej uzávierky-cvičebnica
Väzba: iná / ostatná
EAN: 9788080781811
Jazyk: slovenský
ISBN: 9788080781811
Rok vydania originálu: 2008
Vydavateľstvo: 

Analýza účtovnej uzávierky-cvičebnica

Dostupnosť:
Na otázku
Naša cena: 2,27 
Bežná cena: 2,42 €
Zľava 6%

Titul momentálne nemáme na sklade. Informáciu o dostupnosti dostanete na [email protected]antarhei.sk alebo na tel. linke 0800 333 000, v pracovné dni od 8.00 - 16.00 hod.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte poštovné zadarmo.

O knihe: Publikácia rieši problematiku analýzy účtovnej závierky komplexne. Obsahovo nadväzuje na učebnicu ŠLOSÁROVÁ, A. a kol. : Analýza účtovnej závierky. Bratislava : Iura Edition, 2006, a obsahuje riešené a neriešené príklady na precvičenie si problémových situácií, s ktorými sa čitateľ môže stretnúť v praxi. Dôraz kladie najmä na uzávierkové práce a jednotlivé súčasti účtovnej závierky. Na záver je zaradený komplexný riešený príklad zostavenia účtovnej závierky spolu s finančnou analýzou vybraných ekonomických ukazovateľov, ktorého cieľom je získať ucelený obraz o danej problematike. Publikácia je určená predovšetkým pre študentov študijného programu Účtovníctvo na Ekonomickej univerzite v Bratislave, ako aj pre študentov iných ekonomických fakúlt.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie

Naposledy ste videli