Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Kolektív autorov, Helena Majdúchová: Podnikové hospodárstvo

Počet strán: 226

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788080783655

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8078-365-5

Dátum vydania: 1. októbra 2010

Číslo vydania: 2

Vydavateľstvo:  Iura Edition

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,5 cm x 16,8 cm x 23,8 cm

Podnikové hospodárstvo

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 8,55 
Bežná cena: 9,00 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Predkladaná publikácia nadväzuje na vysokoškolskú učebnicu Majtán, Š. a kol. : Podnikové hospodárstvo, ako aj na predchádzajúce vydanie predmetnej publikácie - Majdúchová, H. a kol. : Podnikové hospodárstvo - praktikum. Celkovo ide o tretie, doplnené a prepracované vydanie.

Kniha je rozdelená na 12 kapitol. Jednotlivé kapitoly obsahujú vzorové riešenia príkladov z rôznych oblastí (založenie podniku, výpočet podielu na zisku, problematika nákladov, odpisovania majetku a pod.) a následne neriešené príklady s uvedenými výsledkami riešenia. Posledná kapitola je zameraná na upevnenie teoretických poznatkov z predmetných oblastí formou testových otázok.

Publikácia je určená študentom prvého ročníka denného a externého bakalárskeho štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave v súvislosti s výučbou predmetu Podnikové hospodárstvo. Zároveň je povinnou študijnou literatúrou na predmet Podnik a podnikanie, ktorý sa na Fakulte podnikového manažmentu vyučuje ako samostatný predmet.

Odporúčame tieto knihy