Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Petr Všetečka: Projektové myslenie

Počet strán: 512

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788097198213

Jazyk: anglický, slovenský

ISBN: 978-80-9719-821-3

Dátum vydania: 15. júla 2015

Vydavateľstvo:  Všetečka Petr

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 1,1 kg

Projektové myslenie

Autor: Petr Všetečka

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 52,25 
Bežná cena: 55,00 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

O knihe: Originálna anglicko-slovenská publikácia, ojedinelá svojho druhu na trhu. Popisuje AKO UCHOPIŤ NÁPAD, INOVÁCIU ALEBO ZÁKAZKU A ZREALIZOVAŤ JU DO ÚSPEŠNÉHO KONCA“.

Je to manuál písaný jednoduchým jazykom. Kniha s praktickými príkladmi. Podstatu riadenia projektov a zákaziek ponúka v základných princípoch.

Kniha je vhodná ako:

- manuál (návod) na riadenie projektov pre domáce aj medzinárodné projektové tímy,

- učebnica projektového manažmentu,

- organizačná metodika riadenia projektov a zákaziek,

- študijný manuál pre prípravu na medzinárodnú certifikáciu projektových manažérov podľa štandardu IPMA® (International Project Managemet Association).

Odporúčame tieto knihy

Peter
Peter
23. novembra 2016
Výborna publikácia

Kniha je vhodná pre začínajúcich aj pokročilých projektových manažérov.
Je výborným doplnením a rozšírením si vedomostí z projektového riadenia.
Knihu a kurz určite odporúčam!

Magda
Magda
9. novembra 2015
Kniha pre začiatočníka a aj pokročilého manažéra

Darmo máte roky skúseností, ak opakujte stále tie isté chyby dookola. Ako profesionálny manažér som musela veľmi potlačiť svoje skúsené ego, keď som začala lúskať knihu, ktorá na prvý pohľad vyzerá ako učebnica pre začiatočníka. Neľutujem. S pokorou musím uznať, že viac chýb, ako som doteraz robila, sa už asi urobiť nedá a vlastne len zázrakom som si mohla doteraz pripísať nálepku "úspešná". Keď som začala aplikovať do praxe vedomosti z knihy (a kvôli tomu môjmu egu to vobec nebol jednoduchý proces), zrazu veľa vecí v práci išlo akosi ľahšie, nejak viac sme si s kolegami z tímu rozumeli a komunikácia medzi zamestnancami je konkrétnejšia, účelnejšia. Je to fajn, nabehnúť na systematické procesy a na chvíľu vykuknúť z vesmírneho chaosu...

Janka
Janka
17. septembra 2015
Výborná publikáciu k riadeniu projektov

Publikáciu „Projektové myslenie“ hodnotím veľmi pozitívne. Je spracovaná prehľadne a logicky. Vysoko hodnotím anglicko-slovenské vydanie. Publikácia logicky popisuje celý cyklus riadenia projektov, pričom je vhodná ako pre začiatočníkov (napr. študentov), ktorí veľmi jednoducho pochopia podstatu projektového riadenia, tak aj pre manažérov projektov a členov projektových tímov. Publikácia obsahuje množstvo obrázkov, šablón a tabuliek, ktoré pomáhajú pochopiť podstatu popisovanej problematiky. V publikácii oceňujem aj záverečné kontrolné otázky a kontrolný zoznam projektu.

Robert
Robert
16. septembra 2015

I recommend this book for beginners as well as professionals working in the project management field. Aspiring project managers will certainly find new and helpful information to help them close projects on time within a budget. This book is very useful step-by-step guide with professionally mastered topic on the project management.

Vlado
Vlado
17. augusta 2015
Začínam sa orientovať kde je sever :-))

Veľmi dobrá kniha.Po absolvovaní školení a prečítaní aj tejto publikácie, ma to motivuje uskutočňovať pozitívne zmeny v pracovnom a aj v súkromnom živote. Rozhodne odporúčam.

patrik
patrik
17. augusta 2015
super pohľad na vec!

Dobre a zrozumiteľne napísané, komplexný pohľad na problematiku... odporúčam pre každého kto sa pohybuje v oblasti projektového riadenia... zmysluplné návody a postupy zjednodušia vašu prácu a dajú stály prehľad kde sa v projekte nachádzate.

Alexandra
Alexandra
14. augusta 2015
Špičková publikácia

Táto publikácia je pre mňa komplexným sprievodcom projektového riadenia a je to podľa môjho názoru skvelé čítanie nie len pre začínajúcich projektových manažérov a študentov, ale aj pre skúsených vedúcich projektov. Zachytáva praktický prístup k projektovému riadeniu a zrozumiteľne sa venuje všetkých fázam projektu.
Dvojjazyčné prevedenie knihy je už len čerešničkou na torte :)
Určite odporúčam.

Zuzana Ježková
Zuzana Ježková
13. augusta 2015
Podle knihy se dá skutečně naplánovat a řídit projekt

Kniha je skvělá v tom, že popisuje především, jak by měl projektový manažer myslet (akcentuje tzv. zdravý selský rozum), a následně doplňuje konkrétní metody, které může, ale nemusí využít. Je srozumitelná a plná konkrétních návodů, obrázků a schémat. Velmi dobře se v ní orientuje. Její dvojjazyčnost je příjemným bonusem navíc, který usnadní namapování na jiné informační zdroje.

Mirek
Mirek
8. augusta 2015
Skvělý pomocník

Pro mě je kniha skvělým pomocníkem při práci. Dvojjazyčnost je obrovská výhoda, vyjasnění mnoha různě překládaných pojmů. Každému, kdo pracuje s projekty mohu vřele doporučit. Bude přínosná jak pro manažery projektů, tak i pro další pracovníky, kteří se na projektu podílí.

Pavel Šimon
Pavel Šimon
6. augusta 2015
Perfektná pomôcka pri projektovom riadení

Kiežby som túto knihu mal o 20 rokov skôr. Množstvo projektov by my šlo ďaleko ľahšie. Skôr by som pochopil niektoré kľúčové momenty (vlastne všetky).
Ale ten kto sa zaoberá projektovým riadením na ľubovoľnej úrovni musí túto knihu (ak ju použije) hodnotiť ako skvelú pomôcku.

Pavel
Pavel
6. augusta 2015
Recenzia

Veľmi dobrá kniha. Písaná zrozumiteľným jazykom. Sú v nej uvedená pekné zrozumiteľné príklady, podľa ktorých i menej zasvätený človek dokáže pochopiť úskalia projektov. Predovšetkým ich plánovania, samotnej realizácie a ukončenia projektov. Knihu jednoznačne odporúčam. Poznatky v nej sa dajú využiť aj v súkromnom živote.

Pavel
Pavel
6. augusta 2015
Recenzia

Veľmi dobrá kniha. Písaná zrozumiteľným jazykom. Sú v nej uvedená pekné zrozumiteľné príklady, podľa ktorých i menej zasvätený človek dokáže pochopiť úskalia projektov. Predovšetkým ich plánovania, samotnej realizácie a ukončenia projektov. Knihu jednoznačne odporúčam. Poznatky v nej sa dajú využiť aj v súkromnom živote.

Peter
Peter
6. augusta 2015
Recenzia

Výborná kniha písaná dvojjazyčne, vynikajúca ako učebnica pre kurzy,do firiem, učebná pomôcka plna teorie a následne vzorových úloh a príkladov na precvicenie