Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Janet Marinelli: Rastlina

Počet strán: 512

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055112213

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Plant

ISBN: 80-551-1221-5

Dátum vydania: 1. januára 2004

Rok vydania originálu: 2004

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: Dorling Kindersley

Rozmery: 3,5 cm x 25,8 cm x 30,7 cm

Rastlina

Autor: Janet Marinelli

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 44,56 
Bežná cena: 46,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

O knihe: Oslava výnimočnej flóry našej planéty RASTLINA - nádherná obrazová publikácia predstavuje veľkolepý prehľad rastlín sveta z pohľadu záhradkára i záhradníka Jej výnimočnosť je v tom, že tradičné záhradnícke a záhradkárske encyklopédie ukazovali, ako rastliny pestovať, ale neobjasňovali príčiny ich špecifických nárokov. RASTLINA ponúka úplne nový prístup tým, že podrobne opisuje pôvod rastlín, čo vám umožní vytvoriť lepšiu záhradu s rastlinami, ktoré sú do toho - ktorého prostredia vhodné. Pochopením potrieb každej rastliny, ktoré vyplývajú z jej prirodzeného prostredia, zaistíte napríklad to, prečo niektoré rastliny treba polievať často, kým iné potrebujú suchšie podmienky.

Táto nádherne ilustrovaná kniha predstavuje encyklopedicky rozsiahly prehľad ohrozených rastlín všetkých možných typov – od ihličnanov a popínavých rastlín po orchidey a mäsožravé druhy. Do kategórie kriticky ohrozených patrí aj Wollemi Pine, druhohorný ihličnatý strom z čeľade Araucariaceae (na

Odporúčame tieto knihy