Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doručenie zadarmo na nákupy od 25€
Alan Dolog: Naše dejiny úplne inak

Počet strán: 400

Väzba: tvrdá

EAN: 9788080792763

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8079-276-3

Dátum vydania: 7. decembra 2018

Vydavateľstvo:  Eko Konzult

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 1,71 kg

Naše dejiny úplne inak

Autor: Alan Dolog

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 27,55 
Bežná cena: 29,00 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

O knihe: Bohato ilustrovaná (516 obrázkov) kniha plná prekvapivých a objavných faktov o našej dávnej minulosti. Ako je to možné, že ste o tom nikdy nepočuli? Ide len o omyly historikov alebo o zámernú kamufláž našich dejín? Bol Trenčín tým záhadným, mnohými hľadaným a neznámym centrom Samovej ríše? Kde vlastne bolo sídlo legendárneho Mojmíra, Svätopluka a svätého Metoda? Kde bol pochovaný slávny vojvodca Atila? Kde leží jeho hrob? Viete, prečo bolo Slovensko také dôležité pre Rimanov? Viete, ako mnoho ich tu bolo? Ešte stále veríte tým rozprávkam, že Mikulčice boli sídlom Veľkej Moravy? Viete, aký je hlavný dôvod utajovania našej skutočnej histórie? Vydajte sa spolu s autorom na objavné cesty za našimi utajovanými dejinami po málo známych a neznámych lokalitách nielen Slovenska, ale i susedných krajín.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Alan Dolog
Alan Dolog
23. septembra 2019
Odpoveď na poznámku

Turčianske Jaseno - poznámku príjmam. Aj ja nachádzam chyby v knihách zvučných autorov. Asi neexistuje kniha o histórii, ktorá by chyby nemala. História nie je exaktnou vedou. Moja snaha dopátrať sa pravdy je úprimná, v knihe je množstvo iných faktov, ktoré by vás mohli azda primäť túto knihu zobrať do ruky opäť a aj prečítať text. Pozitívnych ohlasov na knihu je podstatne viac, ako negatívnych. Nie je pravda, že kniha je vypredaná, ešte sú na centrálnom sklade nejaké kusy.

Andrej Botek
Andrej Botek
26. augusta 2019
Poznámka

Dnes som v knihe listoval - mám len poznámku na okraj : 1.Medzi kameňmi s rímskymi nápismi som si nevšimol kameň zamurovaný v pilieri veže kostola v Rusovciach n/(sv. Vít/. 2. Ohľadne Turčianskeho Jasena pod obr. na str. 167 uvádzate, že ide pôvodne o hexagonálnu rotundu, o čom svedčí zamurovaný vchod. Nie je to tak - robil som tam výskum v 90ych rokoch - je to klasické jednolodie s oktogónom, vchod viedol do sakristie, ktorú medzičasom zbúrali. To sú len povrchné poznámky podľa prvého listovania, text som nečítal.

Alan Dolog
Alan Dolog
10. marca 2019
Poďakovanie

Ďakujem všetkým, ktorým som stál za to, že sa tu vyjadrili kladne. Zaujímalo by ma ale viac, čo by mi v knihe chceli vytknúť tí, ktorí si tu anonymne klikli na tlačítko "nesúhlasím". Bolo by super, keby mali toľko ľudskej statočnosti, aby svoj nesúhlas konkretizovali. Tak by som vedel, čo by som mal v knihe napraviť.
Autor.

Alena
Alena
27. februára 2019
Dobrá kniha

Realistický pohlad na naše dejiny. Autor má obdivuhodné analytické myslenie. Spokojná.

Milan Štefko
Milan Štefko
1. februára 2019
Kniha

Rád by som povedal autorovi, nemám na neho konakt že síce nesúhlasím so všetkým, čo napísal, ale v podstate velmi dobre podložil, že stahovanie národov má trhliny. Prekvapila ma stat o arianoch, zaujímavé, že o tomto sa naozaj mlčí, akoby sa nesmelo hovorit. Kniha ma obohatila.

Maxwell
Maxwell
26. januára 2019
neuveriteľne uveriteľné

Som nadšený. Kde ste bol, pane autor dodnes?

Milan
Milan
19. januára 2019
Dejiny

Autor si teda dal prácu. Ale slovači je to netreba. Tí sa starajú o iné veci, ako o svoju históriu.
Prajem autorovi čím menej sklamaní. Dobrá kniha.

Vojtech
Vojtech
11. januára 2019
Naše dejiny úplne inak - recenzia

Ja len toľko, že kniha je šokujúca. Ale autor si nevymýšľa, to je sympatické, všetko dokladá mapami (nie svojimi, ale autentickými, historickými). Rád by som čítal vyjadrenie našich vedcov. Myslím, že táto kniha by ich mala celkom určite zaujímať. Asi ich predbehol v mnohých veciach. Že by talent na dejiny?

Franta
Franta
6. januára 2019

Jo, nas***l všechny. kleriky, Maďarsko, Česko, Německo, Rakousko, jenom ty Slováky jsou in. Já vám to přeji. Pravda je, vzal to jinak, než se učí a překvapil mě. Myslím, že je třeba aby sa na to koukli vědci a něco s tím udělali.

Saša
Saša
2. januára 2019
vynikajúca kniha

Autor objavil veci, ktoré doslova kolú oči. Ale len vyvoleným. My ostatní chodíme okolo nich a nevidíme ich. Autor si dal prácu. Ďakujem

Eva
Eva
25. decembra 2018
Výborné spracovanie s foto dokumentaciou
Slávka
Slávka
20. decembra 2018
pánovi Alanovi Dologovi

Pane, ďakujem vám za túto knihu. Prečítala som zatiaľ polovicu a som šokovaná. Pozitívne. Ďakujem.

Milan
Milan
11. decembra 2018
Výborná kniha

Spokojný

Michal
Michal
11. decembra 2018
Poklona

Úžasné objavy našich dejín. Neľutujem 29€. Toto tu ešte nebolo. Myslím, že prvý autor, ktorý jasne dokladá veci. Objavil toho toľko, že vyráža dych. Niektoré načrtnuté veci je treba overiť archeologicky. Konečne kniha menej fantastická, viac reálna a hlavne doložená fotografiami. Ďakujem.