Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doručenie zadarmo na nákupy od 25€
Oskár Cvengrosch: Tajné dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek

Počet strán: 452

Väzba: tvrdá

EAN: 9788080792046

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8079-204-6

Dátum vydania: 21. novembra 2014

Vydavateľstvo:  Ekokonzult

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 3 cm x 19,5 cm x 27,5 cm

Hmotnosť: 1,82 kg

Tajné dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 27,55 
Bežná cena: 29,00 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

O knihe: To tu ešte nebolo! Zabudnite na všetko, čo ste doteraz počuli o histórii Slovanov! Všetko bolo úplne inak! Napísané na základe najnovších vedeckých poznatkov a dôkladných analýz najstarších historických prameňov. Prečo sa pred nami celé storočia utajuje pravda? Pred vami sa zjaví úplne iný obraz histórie, ako ste si doteraz mysleli. Veľmi objavné až neuveriteľné, šokujúce a predsa pravdivé. Budete čítať jedným dychom.

Aká bola minulosť Slovenska a Slovenov zdá sa byť každému jasné. Učebnice vypovedajú o tom, že naša identita začína 5. - 6. storočí niekde v pripiaťskych močiaroch, rozvíjala sa trochu za čias kráľov Sama, Rastislava, Svätopluka a potom na tisíc rokov upadla do maďarského područia. Ale vraj tieto štyri storočia existencie nášho spoločenstva vraj postačilo na to, aby sme prežili ďalších tisíc rokov. Je to akýsi čudný nepomer. Podobných podivných a nereálnych javov nachádzame v našej histórii nemálo. Málokto vie, že väčšina týchto krkolomných "vedeckých poznatkov" bola vyprodukovaná za posledných 200 rokov, v období národných emancipačných procesov, v období politických objednávok na dejiny. Naši predkovia Sloveni-Slováci tento súboj prehrali, a tak nám susedia určili miesto v kúte, ktoré sme my pokorne prijali. Zostali nám dejiny, ktoré nik nepotreboval, alebo nemohol použiť. Napriek tomu ale existuje množstvo dôkazoch, svedčiacich o inakosti našich dejín. Najvýznamnejším dôkazom je náš jazyk, ktorý sa nám aj napriek obrovským politickým tlakom podarilo uchovať. A tento náš jazyk usvedčuje všetkých tvorcov oficiálnej školskej histórie zo lží a z nehoráznych podvodov. Táto kniha otvára pred nami nové neznáme obzory našej histórie, spolu s autorom vstúpite do oblastí, ktoré by ste v učebniciach dejepisu márne hľadali.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Martin
Martin
17. októbra 2018
Ajjj

Žáner Sci-fi je obohatený o ďalšiu knihu. Pokiaľ ide o dejiny, je to riadna somarinka. Ale nevadí, dnes si svojich čitateľov nájde. Pravda nie je podstatná. Ako tu už bolo spomenuté - kniha devastuje prácu historikov. Asi sú všetci vedci bimbovia, len autor dostal špeciálne osvietenie. Ale je pravda že dnes už môže písať hocikto a hocičo.

Rado
Rado
21. júla 2017

Jedna časť knihy pojednáva o Panonskom jazere a o jeho veku. Ako človek už odboru môžem napísať, že táto časťt knihy je obyčajný vymysel. Parafrázujúc reklamy na zubnú pastu dodávam, že knihu NEodporuca 11 z 10 geológov.

Ale
Ale
26. decembra 2015
PRAVDA oči kole

"Konšpiračné teórie", tak to je dnes obľúbená fráza, používaná žabami, ktoré necítia zvyšujúcu sa teplotu vody. Nakoniec sa tieto žaby uvaria :)
"Historici" z akademického prostredia nie sú nič iné, iba o kariéru a povesť sa obávajúci tajtrlíci, opisujúci stokrát predtým opísané, ako mnísi v stredovekom kláštore. Ak sa niekto "zvonka" odváži prísť s teóriou, ktorá nepasuje do krvopotne vyskladanej mozaiky, je vysmievaný a označovaný za fantastu, šarlatána a konšpirátora. Pravda, táto mozaika nie je tvorená dielmi, ktoré do seba voľne zapadli, presne na miesto, sú to orezané, prispôsobené, prekrútené fakty, nasilu natisnuté a vtlačené na miesto, aby celkový obraz dával aký-taký zmysel. Ale nedáva, je to kolos na hlinených nohách. Už som to písala inde, teórie egyptológov, "oficiálnych" egyptológov sú podobné nezmysly, neberú do úvahy fakty, ktoré nejde vyvrátiť.

Slovanom sa snažia vziať ich miesto vo svete. Táto kniha a iné "O Slovanej trochu jinak" a Sláva Slávnych Slávov", nám pomáhajú vidieť naše skutočné miesto a hodnotu.

BUDha = preBUDený

Náš jazyk je plný slov zo sanskritu, nie ako hatlaniny západu.

:)
:)
26. apríla 2015

Kniha je hlúposť, ktorá hraničí s konšpiračnými teóriami, pričom devastuje prácu historikov a vyslovene sa vysmieva normálne zmýšľajúcim ľuďom do očí.

Letné zľavy až do 80%

Vyberať knihy →

×