Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doručenie zadarmo na nákupy od 25€
Jaroslav Ivor, Jozef Záhora: Repetitórium rekodifikovaného trestného práva - 9. vydanie

Počet strán: 196

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788080786182

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8078-618-2

Dátum vydania: 31. augusta 2013

Číslo vydania: 9

Vydavateľstvo:  Iura Edition

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,1 cm x 20,9 cm x 29,6 cm

Repetitórium rekodifikovaného trestného práva - 9. vydanie

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 11,30 
Bežná cena: 11,89 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie kuriérom zadarmo.

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

O knihe: Repetitórium rekodifikovaného trestného práva poskytuje základný prehľad trestného práva hmotného a procesného po jeho rekodifikácii. Autori po kladných skúsenostiach a pozitívnych ohlasoch na predchádzajúce študijné texty Základy trestného práva, ktoré vyšli v niekoľkých zmenených a doplnených vydaniach, nadviazali na netradičný spôsob spracovania textu. Zmapovali problematiku rekodifikovaného trestného práva hmotného a trestného práva procesného a túto zostavili do ucelených celkov viac ako 140 hesiel. Pri jednotlivých heslách použili najmä definovanie pojmov, ich delenie, štruktúru, so stručným výkladom a odkazmi na príslušné ustanovenia Trestného zákona a Trestného poriadku v účinnom znení, pričom využili viaceré formy názorného, najmä grafického spracovania.

Ôsme, doplnené a prepracované vydanie tohto učebného textu nadväzuje na predchádzajúce vydania, reaguje na novelizácie trestných kódexov a pozitívny záujem zo strany študentov aj o takýto druh učebného textu, pričom vychádza zo stavu právnej úpravy účinnej od 1. augusta 2013.

Repetitórium má slúžiť pre základnú orientáciu pri štúdiu trestného práva. Je určené najmä poslucháčom rôznych foriem rekvalifikačných kurzov. Ako doplnková literatúra však môže byť veľmi dobre využitá aj pre študentov právnického bakalárskeho a magisterského štúdia, či iných záujemcov o štúdium základov trestného práva.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie