Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doručenie zadarmo na nákupy od 25€
Jaroslav Ivor, Kolektív autorov: Trestné právo procesné 2010

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788080783099

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8078-309-9

Rok vydania originálu: 2010

Vydavateľstvo:  Iura Edition

Orig. vydavateľstvo: 

Trestné právo procesné 2010

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 35,15 
Bežná cena: 37,00 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

O knihe: Učebnica trestného práva procesného vypracovaná autorským kolektívom pod vedením prof. JUDr. Jaroslava Ivora, CSc. , obsahuje ucelený systém poznatkov z trestného práva procesného. Reaguje na zmeny v trestnom práve procesnom, ktoré vznikli schválením nového Trestného poriadku a tiež na zmeny v súvislosti s členstvom Slovenskej republiky v Európskej únii.

V učebnici sú rozpracované nové základné zásady trestného konania ako vyplývajú z novoprijatej právnej úpravy, postavenie subjektov trestného konania, nové trendy pri zaisťovacích úkonoch, novozavedené prvky zrýchlenia a zefektívnenia trestného konania, priebeh konania na súde s kontradiktórnymi prvkami, odklony v trestnom konaní, nový systém opravných prostriedkov. V súvislosti s trendmi zosúlaďovania trestného konania sú v učebnici načrtnuté základné charakteristické črty kontinentálneho a anglo-amerického trestného konania.

Učebnica je určená najmä študentom, všetkým tým, ktorí majú záujem o získavanie teoretických poznatkov z trestného práva, ako aj právnikom v aplikačnej praxi.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie