Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Isaac Asimov: I Robot

Počet strán: 256

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9780008279554

Jazyk: anglický

ISBN: 0008279551

Dátum vydania: 1. mája 2018

Vydavateľstvo:  Harper Collins Publishers

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,6 cm x 12,9 cm x 19,8 cm

Hmotnosť: 0,19 kg

I Robot

Autor: Isaac Asimov

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Cena v e-shope: 11,35 
Bežná cena: 11,95 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Isaac Asimov's ROBOT series - from the iconic collection I, ROBOT to four classic novels - contains some of the most influential works in the history of science fiction. Establishing and testing the THREE LAWS OF ROBOTICS, they continue to shape the understanding and design of artificial intelligence to this day.

What happens when a robot begins to question its creators? What would be the consequences of creating a robot with a sense of humour? Or the ability to lie? How do we truly tell the difference between man and machine?

In I, Robot, Asimov sets out the Three Laws of Robotics - designed to protect humans from their robotic creations - and pushes them to their limits and beyond.

Following genius robopsychologist Dr. Susan Calvin and engineers Powell and Donovan, these short stories helped to transform artificial intelligence from a dream into a science and changed perceptions of robots for ever.

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Isaac Asimov: Nadácia

Simona Kubicová

utorok, 23. júna 2020 v sekcii Recenzie

Spisovateľ, ktorý v tomto roku oslavuje sté výročie narodenia, sa zaujímal o vedu a science-fiction už ako malý chlapec, keď jeho rodičia predávali vedecko-fantastické príbehy u seba v obchode. Po Isaacovi je pomenovaný Asteorid 5020 Asimov rovnako aj humanoidný robot od firmy Honda – Asimo. Najznámejšou sériou, ktorú Isaac napísal, je séria Nadácia, ktorá vyšla v českom jazyku, ako Základňa, ale v slovenskom jazyku vyšla pod rovnocenným názvom v roku 1991. Pôvodný príbeh v anglickom jazyku vyšiel už v roku 1951 a obsahovala len tri knihy, s odstupom času vyšlo dohromady 7 zväzkov. Kniha Nadácia je úvodom do fascinujúceho sveta pripomínajúceho obdivované Hviezdne vojny. čítať viac...