Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 970 miest na Slovensku
Igor Bukovský: Návod na prežitie pre bejby

Počet strán: 450

Väzba: tvrdá

EAN: 9788097023027

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-970230-2-7

Dátum vydania: 1. septembra 2017

Vydavateľstvo:  AKV Ambulancia klinickej výživy

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 3,5 cm x 22 cm x 22 cm

Hmotnosť: 1,3 kg

Návod na prežitie pre bejby

Autor: Igor Bukovský

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 29,45 
Bežná cena: 31,00 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: - Reprezentatívna kniha na denné čítanie – a hodnotný dar pre každú mladú rodinu s dieťaťom

- Špeciálne určená

1) rodičom detí od narodenia do 6 rokov,

2) rodičom, ktorí tehotenstvo ešte iba plánujú a

3) starým rodičom a ostatným príbuzným malých detí

Táto kniha nadväzuje na veľmi úspešný autorov titul Návod na prežitie pre muža, ktorého sa na Slovensku a v Českej republike od roku 2006 predalo spolu viac ako 65 tisíc kusov a dvakrát získal cenu Platinová kniha.

Text je rozdelený do piatich základných častí:

1. Telo dieťaťa – poskytne zaujímavosti a dôležité údaje o raste detského organizmu a jeho potrebách, vývoji a úlohe jednotlivých orgánov a systémov (imunita, tráviaci systém, mozog, kosti, zuby, oči, dýchací systém, srdce, obličky, koža, obezita a pod.)

2. Deň dieťaťa – prevedie čitateľov takými zákutiami detského života ako je Učenie, Plač, Hračky, Reč, Motorika, Očkovanie, Klamanie, Trucovanie, Zlozvyky, Strach, Cumlík, Spánok, Domáce zvieratká, Pohyb a šport a pod.

3. Výživa dieťaťa – táto časť obsahuje návod na zdravé a bezpečné dojčenie, venuje sa základným aj špeciálnym výživovým potrebám detského organizmu a obsahuje aj rozsiahlu kapitolu „Mlieko“, kde aj najnáročnejší čitatelia nájdu nové informácie a podnety

4. Rodina dieťaťa – prináša špeciálnu kapitolu pre mamu, kapitolu pre otca a kapitolu pre oboch rodičov; kapitolu pre starých rodičov napísal Milan Markovič

5. Choroby dieťaťa – táto časť prináša prehľadne uvedené odporúčania na domácu a prírodnú liečbu, úpravu stravy, pitného režimu a životného štýlu pri vybraných detských zdravotných problémoch – horúčka/teplota, atopický ekzém, potravinová alergia, ADHD a autizmus

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Danka
Danka
16. augusta 2018
Návod na prežitie pre bejby

Návod na prežitie pre bejby od Bukovského je najlepšia kniha- sprievodca pre rodičov s akou som sa doteraz stretla!! Kniha je rozdelená do piatich základných častí: Telo dieťaťa, Deň dieťaťa, Výživa dieťaťa, Rodina dieťaťa, Choroby dieťaťa.
Obsahuje jednak teóriu, ale najmä veľa skutočne praktických rad do života mladej rodiny. Osobne ma zaujali a pobavili aj "perličky" ako napr. Koľko približne váži koža dospelého človeka :-) Výborná kniha, odporučam

Daniela
Daniela
16. augusta 2018
Dieťa

UŽASNÁ (!!!!!!!!) kniha pre (buducich) rodičov.
Ak neviete aký darček kúpiť dcére, sestre, kamarátke, hocikomu, kto má malé dieťa, touto knihou s určitosťou nič nepokazíte!
Kniha obsahuje MNOŽSTVO informácií o vývoji dieťaťa, chorobách, ako sa vyvíja jeho reč, motorika. Kniha opisuje, čo môže byť príčinou plaču, strachu dieťaťa, ako zachovať v týchto i mnohých ďalších situáciách a problémoch. Poradí so stravou, kojením. Jednoducho super publikácia, nemám absolútne čo vytknúť!