Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Suzanne Riss, Teresa Palagano: Pracujúca mama - Návod na prežitie

Počet strán: 144

Väzba: tvrdá

EAN: 9788081111600

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8111-160-0

Dátum vydania: 26. marca 2013

Číslo vydania: 1

Vydavateľstvo:  Noxi

Orig. vydavateľstvo: 

Pracujúca mama - Návod na prežitie

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 11,31 
Bežná cena: 11,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Prečítajte si túto knihu plnú návodov a zlepšovákov, ako si zachovať zdravý rozum doma aj v práci od expertov z časopisu Working Mother.

Táto kniha ponúka pracujúcim matkám množstvo tipov a nápadov v rôznych oblastiach rodinného a pracovného života – od chvíle, keď sa vám na tehotenskom teste objavia dve čiarky až po okamih, keď si treba pohovoriť s pubertiakom o sexe a pritom zostať profesionálna a výkonná vo svojom povolaní, nech už robíte čokoľvek.

Autorky v tomto návode na prežitie pre mamičky poskytujú neoceniteľné tipy, ako zvládnuť starostlivosť o deti, domácnosť, prácu a vlastné záľuby. Poradí tiež, kde hľadať pomoc, keď dôjde k najhoršiemu.

Pracujúca mama je praktická a pritom vtipná i pútavá knižka. Ocení ju každá žena, ktorá má občas pocit, že nevie, kam má skôr skočiť.

Odporúčame tieto knihy

Martina
Martina
11. septembra 2019
rýchle čítanie

Zovšeobecnené, skôr pre americké maminy, čo idú do práce hneď po pol roku materskej, príp.trocha neskôr. V každom prípade si treba vedieť určiť priority a vlastnú cestu. Rady sú zväčša v našich ekonomických podmienkach skôr nepoužiteľné, čo sa týka stráženia detí (kniha sa skôr zaoberá s mamou s jedným dieťaťom).