Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Veronica Roth: Divergencia, Rezistencia, Experiment set

Väzba: set, krabička

EAN: 2100004236998

Jazyk: slovenský

Dátum vydania: 14. mája 2014

Rok vydania originálu: 201401

Vydavateľstvo:  Slovart

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 1,66 kg

Divergencia, Rezistencia, Experiment set

Autor: Veronica Roth

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Cena v e-shope: 30,40 
Bežná cena: 32,00 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: DIVERGENCIA a REZISTENCIA vtiahli čitateľov do mrazivo realistického postapokalyptického sveta. Teraz nastal čas zistiť, či to nebol všetko len EXPERIMENT!

Jedno rozhodnutie ťa môže zmeniť.

Jedno rozhodnutie ťa môže zničiť.

Jedno rozhodnutie spečatí tvoj osud.

Tris a Tobias sú opäť spolu. Ale za akú cenu? Systém frakcií je od zákaldov rozvrátený a polovica mesta leží v troskách. Jediná záchrana môže prísť zvonka. Niekto musí ísť za plot, priviesť pomoc a odhaliť pravdu. Nad mestom totiž visí mrak pochybností, že je len súčasťou nepodareného experimentu. Alebo je aj toto len ďalšia simulácia?

Veronica Roth sa narodila 19. 8. 1988 a býva v Chicagu. Písaniu sa venuje od svojich dvanástich rokov. Na Northwestern University študovala tvorivé písanie a teraz pracuje ako spisovateľka na plný úväzok. Sama o sebe rada tvrdí, že je šesť stôp vysoký sci-fi nerd, ktorý vo svojom obľúbenom pyžame, surfuje vo voľnom čase dlhé hodiny na Wikipédii a má neskutočné množstvo rôznych fóbií.

Veronica Roth sa preslávila svojou dystopickou trilógiou Divergencia. Dej prvej knihy Divergencia (Slovart, 2012), umietnila do Chicaga, ktoré tak dobre pozná a miluje. Táto kniha ihneď zaznamenala veľký úspech, keď ju prestížny deník The New York Times zaradil na šiest miesto v zozname bestsellerov. Ďalšie pokračovania Rezistencia (Slovart, 2012) a Experminet (Slovart, 2014) sa rovnako stali úspešnými bestsellermi.

Zdroj: wikipedia

... viac

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Anonym
Anonym
7. augusta 2016