Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Stefanie Dörr: Príbeh čarodejného denníka

Počet strán: 200

Väzba: tvrdá

EAN: 9788080897208

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8089-720-8

Dátum vydania: 30. marca 2013

Vydavateľstvo:  Fragment

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1 cm x 13,5 cm x 20,3 cm

Hmotnosť: 0,14 kg

Príbeh čarodejného denníka

Autor: Stefanie Dörr

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 3,25 
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Chceli by ste mať čarovný prútik a splniť si všetky priania?Rodičia tínedžerky Leny sa rozviedli a ona sa v novej škole trápi bez kamarátok. Jej jedinou oporou je pes Goethe. Lena kedysi dostala od tety zápisník a v parku náhodou nájde pero, ktoré sa k nemu vynikajúco hodí. Čoskoro zistí, že ak píše perom do zápisníka, dejú sa podivuhodné veci. Všetko, čo napíše, sa vzápätí stane skutočnosťou! Iba vlastné želania si nemôže splniť. Je to vôbec možné? A čo sa stane, keď jej skvelý zápisník niekto ukradne?

Odporúčame tieto knihy

Ss
Ss
25. júla 2016
Ss
Ss
25. júla 2016
Skvelá kniha

Ja mám túto knihu rozcitanu už skoro som pri konci ale musím povedať že táto kniha je úplne úžasná zaujímava ja sa musím priznať,túto knihu mám už nejaké tie 3 roky ale doteraz som prečítala len cca 70 Str. AS tak,má zo,začiatku neoslovila,možno,áno ale moc si zo začiatku nepamätám,možno,to bude,tým že som sa Na ňu nesustredila ale potom som Si,povedala,že ju dočítam za 1 deň som prečítala ďalších cca90str. Ešte mi chýba cca30-40str. Ale určite odporúčam je aj druhá časť Prázdniny s carodejnym dennikom a rozmýšľam že si ju objednám