Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doručenie zadarmo na nákupy od 25€
Krista Bendová: Hravo čítame s Osmijankom

Počet strán: 32

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788097148102

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-971481-0-2

Dátum vydania: 18. augusta 2014

Vydavateľstvo:  OSMIJANKO

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 0,5 cm x 21,2 cm x 21,1 cm

Hravo čítame s Osmijankom

Autor: Krista Bendová

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 4,75 
Bežná cena: 5,00 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie kuriérom zadarmo.

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

O knihe: HRAvo čítať môžete spolu S OSMIJANKOM z knižky, ktorú ilustroval Vlado Král. Dozviete sa, ako sa stretol so svojím verným kamarátom Osmidunčom, ako sa Osmidunčo stratil a nakoniec, pomocou Sherlocka Holmesa, šťastlivo našiel: Do knižky si môžete písať svoje zážitky i príbehy, kresliť, a je v nej ukryté zvláštne zaklínadlo. .. Ententínus, drakulínus. .. veselé čítanie, kamaráti.

Knižku vydala nezisková organizácia OSMIJANKO v rámci celoslovenského čitateľského projektu Čítame s Osmijankom - pridaj sa aj ty! Je určená deťom vo veku 6 - 10 rokov.

Krista Bendová napísala pre deti príbehy Osmijanka aj opíc z police

Slovenská poetka, prozaička, novinárka a dramatička Krista Bendová, písala už na strednej škole, dokonca do viacerých časopisov. Jej tvorba vychádzala z poézie Jána Smreka či Emila Boleslava Lukáča. Začínala písaním poézie a vydala niekoľko básnických zbierok. Bola poetkou ľúbostnej a intímnej lyriky, pričom patrila ku skupine mladých autorov, ktorí zaujali voči fašizmu a agresivite hitlerizmu kritický postoj. Jej poézia vyúsťuje do úvah o ľudskej existencii, do úsilia čo najviac poznať a poznané vysloviť.

Krista Bendová sa narodila 27. januára 1923 v Kráľovej Lehote. Na Filozofickej fakulte Slovenskej univerzity študovala v rokoch 1942-1945 slovenčinu a ruštinu, zároveň študovala i ... viac

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie