Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Jamie McGuire: Sladké zabudnutie

Počet strán: 304

Väzba: tvrdá

EAN: 9788081424779

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Beautiful Oblivion

Dátum vydania: 13. augusta 2015

Vydavateľstvo:  Fortuna Libri

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,48 kg

Sladké zabudnutie

Autor: Jamie McGuire

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 12,26 
Bežná cena: 12,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Obľúbili ste si Abby a Travisa? Teraz vám predstavujeme Cami a Trenta. Nadmieru samostatná Camille „Cami“ Camlinová sa s radosťou vzdala detstva skôr, než sa stihlo skončiť. Pracovala ešte predtým, ako dostala vodičský preukaz, a po prvom ročníku na vysokej sa presťahovala do vlastného bytu. Cami, barmanke v bare Red Door, neostáva okrem práce a školy čas na nič až dovtedy, kým po roku nemá prvý voľný víkend. Trenton Maddox, kráľ Východnej univerzity, chodil so spolužiačkami ešte predtým, ako skončil strednú. Chlapci ním chceli byť, dievčatá ho chceli skrotiť, no po tragickej nehode sa jeho život obrátil hore nohami. Odišiel zo školy, aby sa zbavil mučivej viny. Býva u svojho otca vdovca a pracuje na plný úväzok v miestnom tetovacom štúdiu. Keď si už myslí, že jeho život sa vracia do normálnych koľají, všimne si Cami, ktorá sama sedí za stolom v bare Red Door. Cami má troch bratov, preto verí, že priateľstvo s Trentom dokáže udržať v čisto platonickej rovine. Keď sa však Maddox zamiluje, miluje naplno – napriek tomu, že vinou Cami sa jeho ťažko skúšaná rodina môže rozpadnúť.

Odporúčame tieto knihy

Bibiana
Bibiana
9. augusta 2018
Knižná recenzia

Kniha splnila všetky moje očakávania, ktoré som do nej vložila a ani na moment nesklamala. Ako väčšina kníh od Jamie tak aj túto by som odporučila najmä pre teenegerov. Jamie vie tak jednoducho a skvelo zároveň opísať a zamotať dej, že túto knihu nepustíte z ruky ani na sekundu.