Doprava zadarmo pri nákupe nad 29 Eur !

Jazyk


Hodnotenie


Väzba


Stav


TED knihy

MALÉ KNIHY, VEĽKÉ MYŠLIENKY

TED knihy sú dosť dlhé na to, aby ste objavili silné a nové myšlienky, ale také krátke, že ich prečítate na jedno posedenie. TED Knihy nadväzujú na TED prednášky. Osemnásťminútové príspevky môžu vo vás vyvolať záujem o tému; ale pri väčšine z nich chcete ísť hlbšie, viac sa dozvedieť a vypočuť si celý príbeh. TED knihy túto potrebu napĺňajú.

V septembri 2014 TED vydal svoju prvú knihu. Odvtedy je hrdým vydavateľom mnohých zaujímavých a inovatívnych titulov, a ďalšie sa pripravujú. Séria týchto kníh má široký záber a venuje sa všetkému od architektúry cez biznis, vesmírnu turistiku až po lásku. Nová edícia je vhodná pre každého, kto sa rád dozvie niečo nové.

TED je nezisková organizácia s cieľom rozšíriť informácie a myšlienky vo forme krátkych a úderných prednášok (18 minút alebo menej). TED začal v roku 1984 ako konferencia o technológii, zábave a dizajne (Technology, Entertainment & Design).
Dnes sa venuje množstvu tém a to vo viac ako 100 jazykoch. Medzičasom vznikli samostatne organizované podujatia TEDx, ktoré pomáhajú ľuďom deliť sa o vedomosti po celom svete.