Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 999 miest na Slovensku
Helena Majdúchová, Kolektív autorov: Podnikové hospodárstvo

Počet strán: 424

Väzba: tvrdá

EAN: 9788081688065

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8168-806-5

Dátum vydania: 15. marca 2018

Vydavateľstvo:  Wolters Kluwer

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2,6 cm x 17,6 cm x 25 cm

Hmotnosť: 0,84 kg

Podnikové hospodárstvo

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 20,90 
Bežná cena: 22,00 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Publikácia sa v siedmich kapitolách venuje výkladu základných teoretických poznatkov o podstate a fungovaní podniku, a to tak, aby čitateľ získal komplexný pohľad na podnik.

V prvej časti sa zameriava na vymedzenie podstaty podniku a podnikania, charakteristiku podnikov podľa právnej formy, združovanie podnikov a ochranu hospodárskej súťaže. Ďalej rozoberá produkčné faktory, teda majetok podniku a kvalitu ľudských zdrojov, kde sa okrem iného zameriava na využívanie motivačných faktorov ako nástroja na zvyšovanie výkonnosti zamestnancov a tým aj podniku.

Druhá polovica publikácie sa venuje podnikovým činnostiam ako zásobovaniu, výrobe, predaju, nákladom, ohodnocovaniu podniku a finančnému hospodárstvu. Záver učebnice sa zameriava na etický aspekt podnikania. Publikácia priamo nadväzuje na učebné texty pod rovnomerným názvom Podnikové hospodárstvo. Praktické príklady a prípadové štúdie, ktoré takisto vyšli vo vydavateľstve Wolters Kluwer SR s. r. o.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie