Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Kolektív autorov: TESTY 2008 Slovenský jazyk
Počet strán: 112
Väzba: mäkká, brožovaná
EAN: 9788089160525
Jazyk: slovenský
ISBN: 80-89160-52-2
Vydavateľstvo: Didaktis

TESTY 2008 Slovenský jazyk

Dostupnosť:
Vypredané
Naša cena: 4,23 
Bežná cena: 4,50 €
Zľava 6%

Titul je vypredaný a nemáme ani informáciu o dotlači. Pre informáciu o dotlači sledujte prosím našu stránku.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte poštovné zadarmo.

O knihe: Publikácia je zbierkou úloh pre žiakov i učiteľov ZŠ na preverenie jazykových a literárnych vedomostí. Testy sú rozdelené do dvoch častí – modelové testy na prijímacie skúšky na strednú školu a testMONITOR.
Všetky úlohy v modelových testoch obsahujú novinku – vysvetlenie a postup riešenia úloh „ako na to“ s poukázaním na niektoré nesprávne postupy žiakov. Jednoduchá, ale odborná forma výkladu žiakovi uľahčí prípadné ťažkosti s riešením testov. TestMONITOR ponúka možnosť preveriť si, ako by žiak obstál vo vedomostnom teste v 9. ročníku.
V obidvoch typoch testov si žiak preveruje nielen znalosti zo slovenského jazyka, ale zároveň si zlepšuje svoje študijné návyky a zručnosti, napríklad schopnosť sústrediť sa, čítanie s porozumením, prácu s textom ukážky, využívanie poznatkov a pojmov na rozbor ukážok, viet, slov.

Modelové testy na prijímacie skúšky:

 • zadania testov a výsledky
 • rozbor – postup riešenia každej úlohy
 • upozornenie na chybné postupy pri riešení úloh
 • literárne úkážky a cvičenia na preskúšanie pravopisu

  testMONITOR

 • zadania testov a ich riešenia
 • množstvo ukážok z rôznych druhov literatúry, s ktorými žiak pracuje (precvičuje si jazykové javy, pravidlá, pojmy a zdokonaľuje si logicko-abstraktné myslenie, schopnosť analyzovať text)
 • ukážky popri umeleckých textoch ponúkajú i krátke zaujímavosti z populárno-náučnej literatúry, ktoré môžu žiaka zaujať a obohatiť
 • Odporúčame tieto knihy

  Pridaj svoj názor
  Anonym
  Anonym
  Pridaj svoje hodnotenie