Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Antónia Mačingová: Najedzte sa do štíhlosti (rozšírené vydanie)

Počet strán: 148

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788097137304

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-971373-0-4

Dátum vydania: 16. júla 2014

Vydavateľstvo:  OTA

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,35 kg

Najedzte sa do štíhlosti (rozšírené vydanie)

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 11,40 
Bežná cena: 12,00 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Kniha Najedzte sa do štíhlosti obsahuje 28 dňový program harmonizácie organizmu, rady pre stravovanie podľa krvných skupín a ukážkový program na mesačné stravovanie podľa semafóru, tiež ukážku toho, ako si môžete zo zdravých jedál pripraviť napríklad vianočnú tabuľu, ale hlavne zistíte, že :

jesť bežnú stravu neznamená jesť SPRÁVNU stravu

prečo je dôležitý pitný režim, a v akom množstve je telu prospešný

ako je to s medom a olejom - že sú telu prospešné, a tuk sa vytvára a ukladá z iného dôvodu

čo je dôvodom ukladania

že časté váženie = stres a dôvod prečo sa vám nedarí chudnúť

že sa naozaj nemusíte báť najesť do sýtosti

Jedlá v 28dňovom programe sú zostavené tak, aby ste si doplnili živiny, ktoré metabolizujú tuk a posilňujú imunitný systém. Kedže je to proces, autorka doporučuje, aby ste sa zvážili a zmerali na začiatku a potom až na konci programu. Niektoré jedlá v 28čke môžu spôsobiť zadržiavanie vody v tkanivách. Toto sa prejaví prechodným nárastom váhy, a môže vás to demotivovať. Preto sa nevažte. Časté váženie je dôvodom toho, že neschudnete nikdy, alebo veľmi ťažko. A nemusí to tak byť. Presvedčte sa sami tak, že budete trpezliví. Nezabúdajte na pitný režim, ktorý je rovnako dôležitý ako strava. Neporovnávajte sa. U každého tento program pôsobí inividuálne, záleží to od deficitu živín. Zmente vstup, aby sa mohol zmenit aj výstup.

Súčasťou knihy je pexeso ovocia a zeleniny v slovensko-anglickej verzií určené vašim ďeťom.

Mgr. Antónia Mačingová pôsobí v Košiciach. Vyštudovala UPJŠ, odbor andragogika, ale zdravému prístupu k stravovaniu sa venuje už viac ako 15 rokov.

Na túto tému usporadúva množstvo prednášok, pobytových seminárov a kurzov varenia. Vo svojich knihách sa snaží jednoduchou formou priblížiť spôsob, ktorým sa odbúravajú mýty o strave. Je držiteľkou viacerých úžitkových patentov. Svoju jedinečnú a predsa jednoduchú metódu zachovania zdravia a štíhlej línie do vysokého veku predstavila i v mnohých časopisoch a televíziách. Knihy Najedzte sa do štíhlosti sa stali u nás bestsellermi.

... viac

Odporúčame tieto knihy

Sofia
Sofia
12. decembra 2014
Najedzte sa do štíhlosti

... našla som spôsob ako sa cítiť skvelo, pomocou knižky som schudla a hlavne sa zbavila zdravotných problémov... vyskúšala som mnoho diét a štýlov stravovania, ale tento mi vyhovuje najviac... radím každému vo svojom okolí aby sa riadil podľa nej, a zatiaľ sú všetci ktorí sa na to dali spokojní :) čo viac dodať... kniha je stále na mojej linke a naučila som sa variť veľa zdravých a hlavne a to hlavne chutných vecí. Kúpila som si aj druhú knižku od autorky o harmonickom stravovaní, kde je kopu skvelýcha a zase - chutných receptov - dokonca aj pre mňa- a to som sa považovala za labužníka , ktorý sa nevie ničoho zrieť :) Odporúčam