Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Antónia Mačingová: Zhubněte jednou provždy

Počet strán: 248

Väzba: tvrdá

EAN: 9788096968695

Jazyk: český

ISBN: 978-80-969686-9-5

Dátum vydania: 31. marca 2013

Vydavateľstvo:  Jota

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,7 cm x 13,7 cm x 20,7 cm

Zhubněte jednou provždy

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 13,73 
Bežná cena: 14,45 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Každé přijaté sousto rozhoduje o našem budoucím zdraví, pocitech, vzhledu. Stejně tak naše současné zdraví, pocit y a vzhled jsou následkem předcházejícího způsobu stravování a př ístupu k sobě samému… Říká se, že láska léčí a uzdravuje, dělejme tedy všechno s největší láskou, jakou momentálně můžeme dát sobě a okolí, a i z našeho jídla se stane ten nejúžasnější lék. Mgr. Antónia Mačingová žije na Slovensku, v Košicích. Vystudovala UPJŠ, odbor andragogika, a již několik let se zabývá účinkem stravy na lidský organismus, jejím ozdravujícím a očistným efektem. Často pořádá na toto téma přednášky a školení. Ve svých knihách se jednoduchou formou snaží př iblížit způsob, kter ý odbourává mýtus o tom, že se lze podkožního tuku zbavit pouze snižováním množství př ijaté stravy. Publikovala v několika časopisech pro ženy, občasnicích zdravotních pojišťoven, je častým hostěm televizního vysílání na Slovensku.

Mgr. Antónia Mačingová pôsobí v Košiciach. Vyštudovala UPJŠ, odbor andragogika, ale zdravému prístupu k stravovaniu sa venuje už viac ako 15 rokov.

Na túto tému usporadúva množstvo prednášok, pobytových seminárov a kurzov varenia. Vo svojich knihách sa snaží jednoduchou formou priblížiť spôsob, ktorým sa odbúravajú mýty o strave. Je držiteľkou viacerých úžitkových patentov. Svoju jedinečnú a predsa jednoduchú metódu zachovania zdravia a štíhlej línie do vysokého veku predstavila i v mnohých časopisoch a televíziách. Knihy Najedzte sa do štíhlosti sa stali u nás bestsellermi.

... viac

Odporúčame tieto knihy