Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Aktuálne: E-shop funguje na 100%, všetko stíhame, no zaviedli sme bezpečnostné opatrenia. Pozrieť →

Koronavírus a aktuálne informácie

E-shop funguje na 100%, všetko stíhame, no zaviedli sme bezpečnostné opatrenia:

ikona

Nové objednávky je možné vykonať len s úhradou vopred. Bezpečnosť zákazníkov a doručovateľov je pre nás prvoradá!

ikona

Ako spôsoby doručenia je možné zvoliť doručenie domov alebo do práce kuriérmi GLS a Pošty.

ikona

Poštovné nebudeme účtovať pre všetky objednávky od 15€ ako kompenzáciu za obmedzenia.

ikona

Všetky predajne Panta Rhei na Slovensku ostávajú zatvorené do odvolania.

Aktuálne informácie:

27 Mar
11:15
piatok

Spísali sme odpovede na 3 najčastejšie otázky, ktoré dostávame v stovkách e-mailov každý deň.Kedy dostanem objednávku?
Pri každom produkte uvádzame približný čas dodania, no v tejto mimoriadne situácii je náročné zabezpečiť dokonalú expedíciu, aj u nás pracujú ľudia. Aktuálne trvá odoslanie tovaru od naskladnenia približne 3-4 pracovné dni. Prosím, čakajte doma, skúste zatiaľ čítať nejakú knihu zo zásob a keď budeme objednávku expedovať, odošleme vám e-mail.Nepodarilo sa mi zaplatiť objednávku. Čo teraz?
Po 30 minútach od objednania dostanete e-mail s možnosťou opakovať platbu. Platiť môžete platobnou kartou alebo okamžitými prevodmi bánk, s ktorými máme zmluvne dohodnutú implementáciu (SLSP, VÚB, Poštová banka, Magnus J&T banky). Nie je možné platiť bežným bankovým prevodom, číslo účtu vám nevieme poskytnúť. Ak by ste chceli zmeniť spôsob platby, objednávku vám môžeme stornovať a vy si vytvoríte novú s požadovaným spôsobom platby.Mám darčekové poukážky alebo iné zľavy platné v kníhkupectvách, ako ich môžem uplatniť v e-shope?
Môžete ich použiť po znovuotvorení našich predajní. Všetky darčekové poukážky Panta Rhei končiace medzi 1.3.2020 - 31.8.2020 budú predĺžené do 31.12.2020.

26 Mar
10:35
štvrtok

Sme hrdí na to, že takmer 50 našich kolegov v týchto dňoch pomáha predajniam Lidl na celom Slovensku. Predovšetkým dokladáme tovar do regálov a zabezpečujeme tak dostupnosť potravín pre nás všetkých. Ceníme si spoluprácu so spoločnosťou Lidl a veríme, že zdieľanie zamestnancov je prospešné!

24 Mar
9:50
utorok

Platnosť aktuálne končiacich darčekových poukážok v sieti Panta Rhei bude predĺžená do 31.12.2020. Týka sa to všetkých poukážok na nákup v predajniach Panta Rhei, ktorým skončila/končí platnosť medzi 1.3.2020 a 31.8.2020. Tešíme sa na všetky vaše nákupy po znovuotvorení našich 58 kníhkupectiev.

20 Mar
18:00
piatok

Priatelia, spustili sme zbierku na kúpu zdravotníckych pomôcok. Celú vyzbieranú sumu odošleme na transparentný účet iniciatíve #KtoPomozeSlovensku, ktorá zabezpečuje materiálnu pomoc pre nemocnice. Darovať 1€ môžete počas vytvárania objednávky v našom e-shope (posledný krok – potvrdenie objednávky). Pomôcť môžete aj priamo na stránke ktopomozeslovensku.sk.

17 Mar
16:50
utorok

Zákazníkov v nútenej karanténe prosíme o zodpovedné správanie a zvýšenú empatiu. Informujte, prosím, vopred kuriéra, prípadne náš e-shop. Keďže všetky objednávky sú uhradené online vopred, balík vám po dohode kuriér odovzdá bez osobného kontaktu pred vchodové dvere. Pred doručením sa na tom dohodnete telefonicky s doručovateľom.

16 Mar
13:08
Pondelok

Pri každom produkte na e-shope uvádzame, či ho vieme dodať bez obmedzení. Produkty skladom vieme odoslať do 2 dní. Pri vybraných dodávateľoch, ktorí nám potvrdili včasné naskladňovanie uvádzame odhadovanú dostupnosť, ktorá je orientačná. Vo všetkých ďalších prípadoch, sme sa rozhodli dočasne neponúkať produkty na predaj. Nájdete u nás teda len knihy a doplnky, ktoré v týchto časoch vieme zabezpečiť v krátkom čase.

16 Mar
10:30
Pondelok

Slovenská pošta obmedzuje vstup do priestorov pošty bez ochrany tváre (ústa a nos). Celý text obmedzenia: „V záujme ochrany zdravia používateľov poštových služieb sa zakazuje vstup do pošty bez použitia rúška, šálu, šatky, prípadne inej vhodnej alternatívy."

16 Mar
8:30
Pondelok

Ako kompenzáciu všetkých obmedzení sme pristúpili k zrušeniu poštovného pre všetky objednávky od 15€. Aktuálne doručujeme kuriérmi GLS alebo Pošty bezplatne.

16 Mar
8:00
Pondelok

V e-shope je možné objednávať s doručením kuriérmi GLS alebo Slovenskej pošty. Uhradiť objednávky je potrebné vopred, čím chceme chrániť zákazníkov aj doručovateľov.

15 Mar
19:10
nedeľa

Všetky predajne Panta Rhei ostávajú zatvorené minimálne do 29.3.2020. Osobné odbery z e-shopu v nich nebude možné vyzdvihnúť. Ak si želáte objednávku zrušiť, napíšte nám na [email protected] číslo objednávky.

15 Mar
17:45
nedeľa

Bezpečnosť zákazníkov ako aj všetkých doručovateľov je pre nás prvoradá, preto sme ako prvý e-shop s knihami pristúpili k dočasnému zrušeniu dobierok. Akceptujeme iba platby vopred: platobnou kartou, okamžitým bankovým prevodom (SLSP, VÚB, Poštová banka) alebo kartou klubu Magnus J&T Banky.

13 Mar
16:00
piatok

Cez víkend (14. a 15. marca) budú všetky predajne Panta Rhei na Slovensku zatvorené. E-shop funguje bez obmedzení. Prosím, ak môžete, plaťte vopred, aby ste pri vyzdvihovaní nemuseli tráviť čas s kuriérmi. O ďalších obmedzeniach budeme informovať v najbližších dňoch.

Doručenie zadarmo

do 31. 3. na nákupy od 15€

×