Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Štrnásteho februára nie je len dňom, keď podarujete človeku, ktorého milujete čokoládu či kvet. Ľudia po celom svete vedia, že je i dňom, keď môžete darovať knihu, ako prejav lásky, priateľstva, náklonnosti. Svojmu priateľovi či láske, no i úplne cudziemu človeku. 

Panta Rhei podobne, ako po minulé roky, ani tento rok nezabúda na tento pekný sviatok, ktorý oslavujú milióny ľudí po celom svete. A to nielen knihomoľov. No i tých, ktorí vedia, že kým vy môžete mať plnú knižnicu úžasných diel, niektorí to šťastie nemajú.

Aj preto od 1. februára do 14. februára dostanete pri každom nákupe v Panta Rhei nálepku, na ktorú môžete napísať odkaz pre niekoho, na kom vám záleží. A čo s ňou? To je jednoduché. Kúpte knihu, ktorá pre vás niečo znamená. O ktorej viete, že by sa niekomu mohla páčiť, ktorá by niekoho mohla dostať do iného sveta či vytvoriť mu rovnaké zimomriavky ako vám, nalepte na ňu túto nálepku a darujte mu ju.

Pretože len málo darčekov môže byť osobnejších, ako správne vybratá kniha. A kým kvety zvädnú, čokoládu zjete a obal zahodíte do koša, kniha ostane navždy. Navždy bude skrývať svoje tajomstvá, svoj svet. Nikdy nebude taká nemoderná. A navždy bude odkazom na deň, keď ste nezabudli, že 14. februára nie je len Valentín, ale i MEDZINÁRODNÝ DEŇ DAROVANIA KNÍH.

Tak ho nepremeškajte, počúvnite ambasádorov Panta Rhei, Fridu Kahlo, Sherlocka Holmesa, Pipi dlhú pančuchu a Harryho Pottera, ktorí vám radia, aby ste s Panta Rhei oslavovali aj vy.


Nezabudnite sa zapojiť aj do súťaží na našej Facebook stránke či Instagrame. Máme pre vás prichystané krásne ceny.