! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Spôsoby platby

Online platba kartou

Vašu objednávku zaplatíte debetnou či kreditnou kartou online pri vytváraní objednávky prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány TrustPay.

Online platba kartou klubu MAGNUS

Vašu objednávku zaplatíte bonmi z Vašej Magnus karty. (V prípade, že si prajete pripočítať bony za zrealizovaný nákup, je potrebné zvoliť si platbu online debetnou či kreditnou kartou. Po zrealizovaní transakcie budete mať k dispozícii voľbu presmerovania do klubu MAGNUS, kde Vám bude po prihlásení pripísaných 7% z celkovej zaplatenej sumy do bonov.)

Dobierka

Objednávku zaplatíte pri preberaní hotovosťou alebo platobnou kartou podľa toho, akú formu úhrady dopravca respektíve výdajné miesto akceptuje.

Platba online bankovým prevodom (môže trvať až 4 dni)

Vašu objednávku zaplatíte bankovým prevodom na bankový účet. Bankový prevod prebieha bezpečne prostredníctvom stránky TrustPay. Po automatickom presmerovaní si vyberiete banku, z ktorej účtu chcete platbu realizovať a následne ste presmerovaní na stránku tejto banky. Pre platbu bankovým prevodom je nutné mať aktivovanú službu internet banking v niektorej z ponúkaných bánk. Platbu môžete uhradiť aj z inej banky, ako sú ponúkané, avšak jej pripísanie na náš účet môže trvať dlhšie. Pri platbe prevodom z ponúkaných bánk zvyčajne platba prebehne okamžite, ale kvôli rekonciliácii medzi bankami môže dôjsť aj k predĺženiu lehoty na 4 dni. Pre rýchlejšiu platgbu odporúčami uhradiť objednávku kartou.

Platba na predfaktúru

V prípade, že si vytvárate objednávku ako právnická osoba (pre firmu, organizáciu a pod.), môžete si zvoliť aj platbu na predfaktúru. Po vytvorení objednávky budete mailom vyzvaní na zaslanie doplňujúcich informácií a následne Vám zašleme predfaktúru.