ikona pero

Podujatia

Marec je mesiacom knihy. My v Panta Rhei vieme, aké množstvo výborných spisovateľov na Slovensku tvorí a tak ich chceme čitateľom priblížiť aj osobne. Počas marca preto pre vás pripravujeme stretnutia so známymi spisovateľmi a možnosť ešte viac s nami odhaliť krásu kníh v kníhkupectvách Panta Rhei v rôznych mestách Slovenska.

19. 3.

18.30 hod

Veľký kvíz o slovenských spisovateľoch v troch mestách

Špeciálna hostka: nominovaná spisovateľka v kategórii Mládežnícka kniha roka – Miroslava Varačková (víťazka Panta Rhei Awards 2017 v rovnakej kategórii). Viac o podujatí TU.

Miesto: Panta Rhei, City Arena Trnava

19. 3.

18.30 hod

Veľký kvíz o slovenských spisovateľoch v troch mestách

Špeciálna hostka: nominovaná spisovateľka v kategórii Mládežnícka kniha roka – Enja Rúčková. Viac o podujatí TU.

Miesto: Panta Rhei, Aupark Žilina

19. 3.

18.30 hod

Veľký kvíz o slovenských spisovateľoch v troch mestách

Špeciálne hostky: nominovaná spisovateľka v kategórii Spisovateľka roka – Jana Pronská Laureátka Ceny Literárnej Akadémie 2017 – Jana Bodnárová za titul Náhrdelník Obojok. Viac o podujatí TU.

Miesto: Panta Rhei, Aupark Košice

27. 3.

18.00 hod

Slovenské knihy, ktoré treba čítať

Hostia: Laureáti cien odbornej poroty Panta Rhei Awards 2017: Tomáš Janovi, Andrea Bokníková a Dado Nagy (člen odbornej poroty). Viac o podujatí TU.

Miesto: Panta Rhei, Poštová Bratislava

Okrem možnosti stretnúť sa so spisovateľmi však nezabúdajte hlasovať za svojho obľúbeného slovenského spisovateľa, spisovateľku, debutanta, detskú či mládežnícku knihu roka 2018. Slávnostné odovzdávanie cien Panta Rhei Awards 2018 sa uskutoční 11. apríla 2019, o 19:30. Vstupenky na podujatie si môžete kúpiť TU alebo ho môžete sledovať prostredníctvom live stream prenosu na www.joj.sk.

Čítajte slovenských spisovateľov a objavujte spolu s nami
kvalitu slovenských kníh.