Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Život bez jedla

O knihe: Vedeli by ste si predstaviť svoj život bez jedla? No, niektorí ľudia si to nielenže vedia predstaviť, ale tak aj žijú. Ponorte sa do introspektívneho, hĺbavého a osobného príbehu muža, ktorý sa rozhodol vzdorovať nepriaznivému fyzickému,... Viac o knihe dolu
9,90 € 9,31 
Zľava 6%
Kúpiť
Dostupnosť v e-shope:
U dodávateľa

Pri nákupe nad 25 € máte poštovné zadarmo.

Odporúčame tieto knihy

Počet strán: 118, mäkká, brožovaná
EAN: 9788097184513
Jazyk: slovenský
ISBN: 978-80-971845-1-3
Dátum vydania: 1. decembra 2014
Číslo vydania: 1
Rok vydania originálu: 2015
Vydavateľstvo:  Bruncko Martin
Rozmery: 1 cm x 12 cm x 17,5 cm
Hmotnosť: 0,22 kg
O knihe: Vedeli by ste si predstaviť svoj život bez jedla? No, niektorí ľudia si to nielenže vedia predstaviť, ale tak aj žijú. Ponorte sa do introspektívneho, hĺbavého a osobného príbehu muža, ktorý sa rozhodol vzdorovať nepriaznivému fyzickému, zdravotnému a psychickému stavu a stal sa výnimočnou osobnosťou! Autor otvorene zdieľa svoje skúsenosti s čitateľom v hĺbavej rozprave. Muž, ktorý je hrdý na to, že sa cíti skvele, žije plnohodnotný a aktívny život, úspešne podniká, dosahuje ľubovoľné ciele a zdoláva náročné športové preteky. Všetky cesty vedú do Ríma, a autor hovorí o jeho vlastnej ceste, ktorú podstúpil pre dosiahnutie stavu ideálnej rovnováhy. Hlavnou prekážkou, ktorá bráni ľuďom v prežívaní zdravého, šťastného a naplneného života, je obmedzujúce presvedčenie. Autor prekročil medze a otvoril plný potenciál svojho tela, ducha, mysle a životného štýlu. Ak Vám táto kniha pomôže prekonať Vaše vlastné obmedzujúce presvedčenia reštrukturalizáciou Vašich myšlienok, potom sme dosiahli cieľ. Cieľom nie je hodnotiť a popierať či odmietať; cieľom je motivovať a povzbudiť ľudí, aby prijali výzvy prichádzajúce z vonku. Užívajte si čítanie!

Najpredávanejšie knihy

Podeľ sa aj ty s názorom, pridaj recenziu
Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Tomáš
Tomáš
pred niekoľkými mesiacmi
Galina
Galina
pred niekoľkými mesiacmi
Život bez jidla

V pátek 29.1.16 šla jsem kolem pražského Luxoru a protože bylo po pracovní době, nikam jsem nespěchala. A co jsem si pořídila? Život bez jídla. Dnes to mám přečtené a jsem rada že mám tu knihu. Je o posouvání lidských možnosti. Autorovi děkuji a přeji hodně úspěchů v novém životě.
Už delší dobu se starám o své zdrávi bez léků a tato cesta zda se mi schůdná. Beru to jako podnět.

Tomáš
Tomáš
pred niekoľkými mesiacmi

Kniha ma upútala na prvý pohľad svojim spontánnym úvodom, z ktorého sa dalo vytušiť, že nepôjde o klasický scenár typu... po prečítaní Vás táto kniha naučí to a to... Knižka v sebe ukrýva čosi viac! Čitateľ sa v nej dostane do pútavého príbehu jej autora, ktorý prezentuje svoju vlastnú vnútornú premenu človeka zo svojho sociálneho dna až k úspešnému pochopeniu samého seba a spoznaniu svojho vlastného vnútra a svojich netušených možnosti. Autor sa nebojí experimentovať v živote a čeliť rôznym výzvam a životným situáciam. Na celom jeho príbehu ma najviac zaujala jeho spontánnosť, ľahkosť a pokora k životu s akou úspešný podnikateľ prezentuje čitateľovi objav svojej životnej cesty a rôznych možností v posúvaní vlastných hraníc. Páči sa mi, že sa v knihe nenachádzajú žiadne citáty, ale všetko vychádza z vnútorného prežívania autorovho vlastného príbehu. Ako sám uvádza kniha nie je návod, ale kto chce si tam pri pozornom čítaní medzi riadkami nájde veľa potrebného pre svoj život. Snaženie spolu s určitým druhom poznania otvára každému z nás netušené možnosti nášho bytia, ktoré sú prístupné nám všetkým...stačí len chcieť a zrušiť naše obmedzujúce presvedčenia, započúvať sa do svojho vnútra a človek dosiahne prakticky čokoľvek.

Terka
Terka
pred niekoľkými mesiacmi

Keď už si ju človek zoberie v kníhkupectve do ruky, začne ju čítať a uvedomí sa na posledných stranách o tri hodiny neskôr... to už je čo povedať :)

Peter
Peter
pred niekoľkými mesiacmi

Táto kniha mi otvorila oči a ukázala, že každý, kto naozaj chce, môže žiť život podľa svojich túžob, snov a predstáv.

Majka
Majka
pred niekoľkými mesiacmi
Zivot bez jedla

Inšpiratívne skvela kniha... Odporúčam každému kto je otvorený novým možnostiam.... :))))

O autorovi

Martin Bruncko (1981) je podnikateľ, športovec, mentálny tréner. Vyznačuje sa tým, že dokáže teórie z knižiek a prednášok reálne a úspešne aplikovať v praxi. Získané informácie a skúsenosti následne naďalej v sebe rozvíja s cieľom dosiahnuť nové, ešte nepoznané výsledky. Zdolal niekoľko extrémnych bežeckých pretekov, v krátkom čase sa zbavil všetkých svojich závislostí a v podnikaní využíva najnovšie poznatky v oblasti riadenia ľudských zdrojov. ... viac