! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Jazyk


Hodnotenie


Väzba


E-knihy - Pre najmenších strana 1 z 1

Stovky e-kníh v slovenčine a cudzích jazykoch vo formátoch EPUB, MOBI a PDF.

Disney: Sladké sny, Mickey


Nostalgicky ilustrovaná zbierka príbehov na dobrú noc od Disneyho. Poďte pred spaním ešte na chvíľu s nami a v troch zábavných príbehoch odhaľte s Mickeym a jeho priateľmi to najlepšie miesto na pozorovanie hviezd, navštívte pyžamový večierok, kde postavíte veľkú pevnosť, a uistite sa, že spánok je tá najlepšia práca.
Na stiahnutie
7,00 €

Hojdali sa ježibaby


Hojdali sa ježibaby, žaby zas tancovali a všetkým v básničkách dobre bolo. Aj sliepke v klobúku, zvedavej žirafe či ucapkanému capkovi... každému je do popuku. Hravé, vtipné básničky o zvieratkách, ježibabách či škôlkarke Vierke zabavia dozaista deti, ale i celú rodinu.
Na stiahnutie
5,60 €

dostupné aj ako:

Magdalénka a škriatkovia


Dievčatko Magdalénka žije v malom modrom domčeku s červeným komínom. Dlho sa v ňom nedeje nič zvláštne. Až jedného dňa Magdalénka objaví malého škriatka a postupne ďalších trinástich škriatkov, ktorí bývajú v domčeku a zabezpečujú fungovanie tých najbežnejších vecí v domácnosti. Tak napríklad spoznáva škriatka Tiktaka v budíku, škriatka Halóhaló v telefónom slúchadle či Blombloma v rádiu. Nezvyčajné stretnutia Magdalénky so škriatkami sú plné zábavy a prekvapení. Dočká sa nakoniec aj mladý škriatok Motkoško vysnívanej služby?
Na stiahnutie
4,80 €

dostupné aj ako:

Abeceda pre predškolákov


Slovenská abeceda má 46 písmen. Knižka je zameraná na preskúšanie si abecedy pre deti so zaujímavými rýmovačkami a kresbičkami. Zároveň majú deti možnosť naučiť sa abecedu, ak ju ešte nepoznajú.
Na stiahnutie
4,20 €

V kategórii kníh pre najmenších objavia deti vzrušujúci svet literatúry a zábavy, ktorý podporuje ich rozvoj a predstavivosť. Ponuka kníh pre najmenších je navrhnutá s ohľadom na ich vekovú skupinu a záujmy, aby sme im priniesli radosť a vzdelávacie aktivity.

V kategórii knihy pre najmenších nájdete krásne ilustrované rozprávky, farebné knižky a príbehy plné zvierat, hrdinov a dobrodružstiev. Každá kniha je starostlivo vybraná tak, aby zaujala zvedavé oči vašich malých čitateľov a rozvíjala ich jazykové schopnosti a predstavivosť.

Knihy pre najmenších ponúkajú jednoduchý a zrozumiteľný text, ktorý je prispôsobený ich vnímaniu a porozumeniu. Sú plné farebných obrázkov, ktoré prilákajú pozornosť a podporujú vizuálny rozvoj.

V kategórii pre najmenších nájdete 3D, magnetické a priestorové knihy, knižky do vane, leporelá, krabičky a puzzle knihy, nalepovačky, vystrihovačky a skaldačky, básničky a hádanky pre deti, rozprávky pre malé deti a zvukové knihy.