! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Jazyk


Veková kategória


Hodnotenie


Dostupnosť


Väzba


Stav


Série


Chalupársky diár Kataríny Jesenskej 2024


Začnite nový rok s prehľadom a najmä s radosťou. Chalupárske rady, záhrada, bylinky, pranostiky, tipy zo špajzy, tradície, inšpirácia na nové zážitky, ale aj recepty a nádherné ilustrácie. To všetko sa zmestilo do chalupárskeho diára Kataríny Jesenskej, v ktorom nechýba ani dosť miesta na vaše poznámky, nápady či pozorovanie prírody. Aby ste nezabudli na žiadne malé, no o to dôležitejšie detaily.
Predpredaj
11,95 €

Lunárny diár Krásnej panej 2024


Elegantný plátenný diár vhodný do vrecka aj kabelky.
Predpredaj
8,99 €

Fitness diár 2024


Už deviatykrát ti predstavujeme fantastický Fitness diár® od Fitshakera, ktorý sa tradične každý rok stáva bestsellerom. A prečo ho všetci tak milujú? Je to totiž ten najspoľahlivejší sprievodca na ceste k tvojej štíhlej postave, ale aj k úplne novému, zdravému a plnohodnotnému životu. Ako vďaka Fitness diáru® v roku 2024 konečne dosiahneš svoje (nielen) fitnes ciele? - Pomôže ti určiť presné ciele a zostaviť bojový plán na ich dosiahnutie (ukáže ti, ako sa nastaviť na úspech aj vo svojej mysli). - Vysvetlí ti benefity pohybu a motivuje ťa k cvičeniu. - Ukáže ti takzvanú metódu rúk, na základe ktorej si budeš vedieť jednoducho vyskladať zdravý tanier. - Nájdeš v ňom praktické tabuľky ako: zdroje bielkovín v rastlinnej strave/ako pripravovať obilniny/ako využívať jednotlivé druhy olejov. - Každý mesiac dostaneš fit tip, pohybovú výzvu a sezónny recept. - Ak by si to náhodou chcela vzdať, počas celého roka ťa bude svojou motiváciou nakopávať fitnes tréner pre ženy Martin Toth. - Pri každom dni si zaznačíš svoj progres v chôdzi, spánku, strave a vo vypitých tekutinách. - Zohľadní aj tvoj menštruačný cyklus a vysvetlí ti, ako si stravu a cvičenie prispôsobiť. - Nájdeš v ňom aj bohatý zásobník cvikov s foto ukážkami, výber tých najobľúbenejších fit receptov a nesmú chýbať ani kalorické tabuľky. Samozrejmosťou vo Fitness diári® sú napríklad aj tipy z lunárneho kalendára, kopec priestoru na tvoje poznámky a to-do listy, prázdniny & štátne sviatky, inšpiratívne citáty, maľovanky či kalendár zdravia, krásy a domácnosti. Okrem bohatého vnútra ťa očarí aj nádherným obalom a praktickými vychytávkami: - Má tvrdý obal, takže sa len tak ľahko nepoškodí. - Prvýkrát je plnofarebný (obsahuje krásne foto recepty a obrázky cvikov). - S 304 stranami a rozmermi 12 x 16 cm je skladný a zmestí sa do kabelky. - Má vkusný dizajn a je príjemný na dotyk. - Použili sme hrubší papier, vďaka čomu nepresvitá a môžeš si doň komfortne písať. - Nájdeš v ňom rovno 2 šnúrky ako záložky. - Na zadnej strane je praktická kapsa na karty, vizitky a pod. - Samozrejmosťou je aj gumička na zatváranie. Rok 2024 bude TVOJ rok :)! A Fitness diár® je tu pre teba, aby ti pomohol dosiahnuť všetky tvoje (nielen) fitnes ciele. Tak poď na to!
Očakávame
15,90 €

DaVe Diár Moja 365 dňová premena 2024


Druhé vydanie DaVe diáru je tu a bude ťa verne sprevádzať celým nasledujúcim rokom 2024. Pripravili sme si pre teba diár zameraný na premenu tela i ducha rozdelený na 12 mesačných tém, ktoré počas mesiaca rozoberáme. Učíme sa spolu nové veci, budujeme si nové návyky a zlozvyky nechávame za sebou. V diári nájdeš 12 zdravých a chutných receptov s nutričnými hodnotami, odborné články od nás, od Fitclinic® a Tatiany z mindfully.sk a mesačné a denné výzvy. Súčasťou tohto diáriku je aj šikovný záznamník premien, kde si môžeš odškrtávať dodržiavanie jedálnička, odmakané tréningy či pitný režim. Nájdeš v ňom kopec tipov, rád, nápadov a podpory na tvojej ceste za tvojím lepším “JA”. Naplnili sme ho dejváckym humorom, láskavosťou, motiváciou a kopou lásky. DaVe diár je určený predovšetkým pre naše dejváčky, ale navrhli sme ho tak, aby pomohol akejkoľvek kráske zmeniť svoj život. Týždenné rozloženie ti pomôže si naplánovať všetky povinnosti, ktoré ťa čakajú a pripravili sme ti aj miesto na rôzne poznámky. V diári nájdeš okrem každodennej motivácie a výziev aj presný harmonogram všetkých premien budúceho roka, aby si si vedela naplánovať, kedy sa ideš PREMENIŤ. Viac ti už neprezradíme, je to jednoducho BOMBA! Tento diár je pre nás citová záležitosť, lebo vieme, že budeme môcť byť s tebou počas všetkých tvojich víťazstiev a poučení, vypočujeme si všetky tvoje najtajnejšie túžby a obavy a môžeš sa nám zveriť úplne so všetkým. Dali sme do neho naše srdcia a ty do neho vpíšeš to svoje. A všetko to ostane len medzi nami. DaVe Diár je skutočne tvoj, vpíš do neho celú svoju ja a sleduj, ako sa meníš. Spolu si tento rok užijeme. Dávid & Veri Nečakaj a začni svoju cestu ku krásnemu a zdravému telu s najlepším fitness diárom na trhu!
Na sklade > 5Ks
24,99 €

Motivačný diár od Evity 2024


Najkrajší a najpraktickejší ženský diár na rok 2024! Nájdete v ňom motivačné citáty, sezónne recepty, Evitine rady do života, interaktívny zápisník s cieľmi, originálny horoskop. Má prehľadné radenie, dosť priestoru na vaše poznámky. Nechýba samozrejme menný kalendár.
Predpredaj
9,95 €

Balans diár na šťastný rok 2024


Nech je každý váš deň jedinečný s Balans diárom na šťastný rok 2024! Tento rok v oranžovej – farbe radosti, zdravia a hojnosti. Veríme, že sa stane vaším každodenným pomocníkom. Skôr, než začnete diár používať, prelistujte si ho a objavte všetky jeho kreatívne stránky, ktoré sme pripravili na rozvoj vašej sebalásky a šťastia. V diári nájdete veľký horoskop s liečivými mantrami a šťastnými číslami pre všetky znamenia, lunárny aj menštruačný kalendár a motivačné články. Dozviete sa posolstvá anjelov a aký bude tento rok podľa kariet. Každý týždeň si zapíšte, čo vám urobilo radosť. V našom diári máte na to priestor. Starostlivo sme pre vás vyberali motivačné citáty a tiež relaxačné maľovanky, ktoré vám pomôžu upokojiť rozlietanú myseľ. Samozrejmosťou je priestor na poznámky. Diár sme vytlačili na ekologickom papieri. Veríme, že si Balans diár obľúbite a stane sa vaším každodenným pomocníkom. Krôčik za krôčikom si budete vážiť samého seba viac a viac, a to sa čoskoro odrazí aj vo vašom okolí. Ľudia k vám budú príjemnejší, milší a veci sa „začnú diať“, všetko do seba začne zapadať a bude sa vám žiť ľahšie. V Balans diári na šťastný rok 2024 nájdete: • Anjelské posolstvá na rok 2024 • Veľký horoskop pre každé znamenie na celý rok • Liečivé mantry pre každé znamenie • Lunárny kalendár • Menštruačný kalendár • Cvičenia všímavosti • Obľúbené citáty • Relaxačné maľovanky • Myšlienkové mapy • Priestor na poznámky • Týždenné kalendárium „Prvá vec, ktorú treba urobiť ráno, je zasmiať sa, pretože to vás naladí na celý deň.“ Oscar Wilde Veríme, že si Balans diár obľúbite a stane sa vaším každodenným pomocníkom. Krôčik za krôčikom si budete vážiť samého seba viac a viac, a to sa čoskoro odrazí aj vo vašom okolí. Ľudia k vám budú príjemnejší, milší a veci sa „začnú diať“, všetko do seba začne zapadať a bude sa vám žiť ľahšie.
Predpredaj
9,95 €

A Cup of Style - Diář 2024 veľký (čeština)


S diárom na rok 2024 od Lucie a Nicole z obľúbeného blogu A Cup of Style si prehľadne naplánuješ všetky svoje aktivity. Týždenný plánovač s priestorom na vlastné poznámky ti pomôže zorganizovať každodenné povinnosti aj zážitky. Okrem toho v ňom nájdeš motivačné plánovače, „to do" listy aj miesto na uchovanie spomienok. Diár dopĺňajú ilustrácie od Anny Vančurovej a obálku, ako vždy, dopĺňa praktická gumička.
U dodávateľa
15,95 €

A Cup of Style - Diář 2024 malý (čeština)


S minidiárom na rok 2024 od Lucie a Nicole z obľúbeného blogu A Cup of Style si prehľadne naplánuješ všetky svoje aktivity. Týždenný plánovač s priestorom na vlastné poznámky ti pomôže zorganizovať každodenné povinnosti aj zážitky. Okrem toho v ňom nájdeš motivačné plánovače, „to do" listy aj miesto na uchovanie spomienok. Diár dopĺňajú ilustrácie od Anny Vančurovej a obálku, ako vždy, dopĺňa praktická gumička.
U dodávateľa
12,95 €

Školský motivačný diár 2023/2024


Toto nie je obyčajný diár na zapisovanie úloh a termínov, aj keď nájdeš v ňom miesto aj na to. Je to predovšetkým nástroj na podporu tvojho vlastného šťastia, prebudenie motivácie, odhalenie zmyslu v živote, zvýšenie porozumenia vo vzťahoch a na tvoj rast ako osobnosti. + BONUSY VO VNÚTRI V HODNOTE 87 €. Pomôže ti s témami, ktoré možno riešiš, ale nemáš o tom komu povedať. Dá ti návody na výzvy, pri ktorých sa nemáš na koho obrátiť. Plus: jeho úlohou je pomôcť ti vidieť život inak, než ho vidí väčšina ľudí. V istom zmysle ho zjednodušiť, viac si ho užívať a tým zdvojnásobiť svoj pocit šťastia. Život nie je len o škole. Ty to dobre vieš a mysleli sme na to aj pri tvorbe tohto diára. Občas je náročné udržať rovnováhu medzi všetkými oblasťami. Nájdeš tu preto tri oblasti (osobný život, vzdelávanie a vzťahy), ktoré ti diár pomôže vyvážiť. To najhodnotnejšie, čo tu je, sú mesačné články, návody a cvičenie od 9 expertov: Michal Hrehuš, Diana Grall, Daniela Bederková, Mária Tóthová Šimčáková, Pavel a Jasmína Houdkovci, Ľubka Dóšová, Henrieta Holúbeková, Daniela Matušková. Každý je odborníkom na inú tému. Spoločne ti pomôžu zlepšiť vzťahy, definovať si ciele, spoznať lepšie seba a svoje silné stránky, vytvoriť si skvelý deň, poradiť si s kyberšikanou, naučiť sa povedať NIE v kritických situáciách, žiť ekologickejšie, porozumieť si viac s rodičmi a byť človekom, ktorý nie je len nasledovníkom, ale je vzorom pre iných. Nič v tomto diári sa neznámkuje. Nie je to domáca úloha. Ak do diára nespravíš ani čiarku, ale v niečom ťa inšpiruje, zmení tvoj pohľad alebo ťa niektorý z článkov aspoň nasmeruje na riešenia, diár tým splní svoj účel. Keď ním budeš prechádzať, otvor svoju myseľ novým ideám a možnostiam. Otestuj návody, daj si výzvy a sleduj, aký efekt budú mať na teba. Pamätaj: Ty si tvorca svojho šťastia. Nie tvoji kamaráti, nie tvoj frajer či frajerka ani otec či mama. Ty sa musíš postarať o svoje šťastie. Nik iný to za teba neurobí. V tomto diári nájdeš 12 návodov, ako na to. Čo urobíš ďalej, to je na tebe.
Na sklade > 5Ks
15,50 €

Diár Step by Step 2024 (Anglické vydanie)


STEP BY STEP 2024 diary A few years ago, a boy from Fiľakov uttered the sentence: "I will change the world!" Football goalkeeper Patrik Le Giang founded the STEP BY STEP foundation, which inspires, educates and financially supports children and youth. It guides the young generation to a healthy lifestyle, and in particular it helps children with a difficult medical or social history. Last year, his inspirational diary Step by Step was published for the first time and met with a very favourable response. Now we can bring the second part for 2024. In addition to a clear calendar, an overview of holidays, and motivational quotes, you will learn about the mindset and journey of this athlete, who received the prestigious Merit Award in 2021. The diary will become your daily partner and accompany you throughout the year. You will think about your life mission, dreams and how to achieve your goals. You will realise what you can be grateful for. You will recognise your own uniqueness and learn that nothing is impossible. By purchasing a diary, you also support someone in need. Proceeds from last year's diary went to rehabilitation purposes for a little warrior called Leonard, which will move him one step closer to his desired goal - walking independently. "Thank you for choosing me! You are the most valuable investment you could ever make. By getting this diary, you become part of our STEP BY STEP family, in which we warmly welcome you. From now on, we will walk and help together," says Patrik Le Giang. Binding: V/8 - hard binding with leatherette Accessories: a pocket on the inside of the boards, two tabs, a practical rubber band for closing Number of pages: 200 Genre: motivational diary Dimensions: 165 mm wide x 230 mm high
Na sklade > 5Ks
19,99 €

dostupné aj ako:

Diár Step by Step 2024 (Slovenské vydanie)


Diár STEP BY STEP 2024 Chlapec z Fiľakova pred pár rokmi vyslovil vetu: „Zmením svet!“ Futbalový brankár Patrik Le Giang založil nadáciu STEP BY STEP, ktorá inšpiruje, vzdeláva a finančne podporuje deti a mládež. Vedie mladú generáciu k zdravému životnému štýlu a pomáha deťom s ťažkým zdravotným alebo sociálnym príbehom. Minulý rok vyšiel prvýkrát jeho inšpiratívny diár Step by Step a stretol sa s veľmi priaznivým ohlasom. Teraz prichádza druhý diel na rok 2024. Okrem prehľadného kalendára, prehľadu sviatkov, motivačných citátov sa dozviete o zmýšľaní a ceste športovca, ktorý v roku 2021 získal prestížne svetové charitatívne ocenenie Merit Award. Diár sa stane vaším každodenným partnerom a bude vás sprevádzať počas celého roka. Zamyslíte sa s ním nad svojím životným poslaním, snami a cieľmi. Uvedomíte si, za čo všetko môžete byť vďační. Spoznáte svoju jedinečnosť a zistíte, že nič nie je nemožné. Zadovážením si diára podporíte niekoho, kto to potrebuje. Výťažok z minuloročného diára putoval na rehabilitačné účely malému bojovníkovi Leonardovi, ktoré ho posunú o ďalší krok k vytúženému cieľu – samostatnej chôdzi. „Ďakujem, že si si vybral práve seba! Si tou najhodnotnejšou investíciou, pre akú si sa kedy mohol rozhodnúť. Získaním tohto diára sa stávaš súčasťou našej STEP BY STEP rodiny, v ktorej ťa srdečne vítame. Odteraz už budeme kráčať a pomáhať spolu,“ vraví Patrik Le Giang. Názov: Diár STEP BY STEP 2024 Väzba: V/8 - pevná väzba s koženkou Doplnky: kapsa na vnútornej strane dosiek, dve záložky, praktická gumička na zatvorenie Počet strán: 200 Žáner: motivačný diár Rozmery: 165 mm šírka x 230 mm výška Jazyk: slovenčina
Na sklade > 5Ks
19,99 €

dostupné aj ako:

Motivačný diár Cynickej obludy 2024


Motivačný diár Cynickej obludy je späť! Po pauze, ktorá zaiste stála za všetkým nešťastím prenasledujúcim tvoj život v tragicky bezdiárovom roku 2023, bude v roku 2024 všetko inak. Teda, nešťastia sa ti asi vyhýbať neprestanú, ale Motivačný diár Cynickej obludy bude v roku 2024 pri nich s tebou. Oddýchnutý a svieži, vyskladaný zo starostlivo našetrených nápadov, plný obrázkov od Kukučky a ďalších skvostov, od nikdy nepublikovanej archívnej fotky Romany Tabák až po vedecké poznatky Vašečku a Záborskej, ktoré ti zaručene urobia radosť. A ak nie priamo to, tak určite nasrdia kopu ľudí, ktorí si to zaslúžia. Skrátka, ťažoba bytia bude znesiteľnejšia, lebo Motivačný diár Cynickej obludy 2024 je najlepší zo všetkých doterajších diárov, a že ich už úspešne vyšlo päť pokračovaní! Samozrejme, základom naďalej ostávajú užitočné veci – prehľadné kalendárium s priestorom na všetkých 366 dní (máme priestupný rok), kde si poznačíš všetok svoj vzrušujúci sociálny život, stránky na zapisovanie všetkých tvojich úchvatných myšlienok, meniny úžasných ľudí okolo teba, ktoré aj tak úspešne odignoruješ, a aj tradičné narodeniny najpodstatnejších tragédov miestnej politiky. A šnúrka! Nezabúdajme na šnúrku, lebo diár bez šnúrky je ako Róbert Bez ák. Motivačný diár Cynickej obludy 2024 je tu, aby vyriešil celý tvoj budúci rok a ešte pred ním aj kompletné tohtoročné Vianoce.
Na sklade > 5Ks
12,50 €

Som idealista: Školský diár 2023/2024


Školský diár, v ktorom nájdeš návod na lepšiu pamäť, sústredenie či kreativitu Ako ti diár pomôže učiť sa lepšie a rýchlejšie? - Ťažko sa ti pamätá učivo? Niet divu! Náš mozog totiž nie je stavaný na to aby si memoroval slová a vety. Ukážeme ti techniku, ktorou si učivo uložíš „do priestoru“ a tak si ho zapamätáš oveľa rýchlejšie a hlavne – dlhodobo! - Ako začať konečne stíhať aj keď ťa prevalcovalo milión úloh? Stačí si roztriediť úlohy do 4 skupín a získaš perfektný prehľad, plán a poriadok. V diári sa dozvieš presne, o aké skupiny ide a ako na to! - Neznášaš písanie? Máme pre teba účinný 5-krokový návod ako kreatívne písať vlastnou hlavou a zároveň si pri tom efektívne pomôcť a vyšperkovať to aj umelou inteligenciou. - Popri učení stále otváraš telefón a tak ti úloha trvá 3-krát dlhšie? V diári nájdeš jednoduché (iba 1-minútové!) cvičenie, ktoré ti pomôže nerušene sa sústrediť na čokoľvek, čo práve robíš. Nájdeš v ňom aj ďalšie hacky ako: - Ako zaspať do niekoľkých minút? - Akými jedlami podporiť svoj mozog? - Ako sa upokojiť pred verejnou prezentáciou? - Ako si vytvoriť a obhájiť názor? - Ako prestať odkladať veci na neskôr? - Ako nachádzať riešenia na problémy? A to najlepšie... Keďže ideme s dobou (rovnako ako ty) v diári sme ukryli aj niekoľko tipov, ako môžeš použiť umelú inteligenciu (ChatGPT) na ešte lepšie a efektívnejšie učenie. Okrem toho ťa v diári čaká aj: Vyše 40 krásnych citátov Som idealista Kopec priestoru na poznámky Slovenské meniny Sviatky, prázdniny a iné významné dni Praktické ťaháky do školy Priestor na tvoje obľúbené myšlienky, citáty a uvedomenia 2x rozvrh hodín
Na sklade > 5Ks
14,90 €

Týždenný nedatovaný diár My Bulelt Planner, 13 × 21 cm CZ/SK


Chceli by ste si diár prispôsobiť svojim potrebám, ale neviete, ako začať? My bullet planner je tým pravým pre začiatočníkov v oblasti kreatívneho zapisovania. Nenútene vás prevedie pravidelným plánovaním, v ktorom budete sledovať svoje návyky, "to-do" listy a iné ciele a zároveň vám poskytne plno miesta na vytvorenie vášho systému. Nedatované týždenné kalendárium vám umožní začať kedykoľvek počas roka.
Na sklade 2Ks
14,30 €

Knižný diár 2024 Panta Rhei


Najlepší pomocník všetkých knihožrútov je tu! Okrem toho, že si môžete do tohto diára plánovať všetky povinnosti a úlohy, ktoré na vás čakajú, v ňom nájdete aj: - Kupón na kávu zadarmo v Cafe Dias. - Tipy na knihy, ktoré vám odporúčajú tí najväčší knihožrúti z Panta Rhei. - Knižný tachometer, recepty na výborné drinky a kávožrútsky kvíz. - Čitateľský denník pre rok 2024. - Prehľad sviatkov, priestor na vaše zoznamy kníh, ktoré chcete v danom ročnom období prečítať - Novinkou vo vydaní na rok 2024 je viac ako 20 motivačných myšlienok od známeho psychológa a happytariána Aleša Bednaříka. - ... a veľa veľa miesta pre vaše poznámky. A ako je diár členený? Knižný diár má na každej dvojstránke naľavo celý týždeň, kde pri každom dni máte priestor na pár svojich poznámok. Pravá strana vám naopak ponúka množstvo priestoru a vyhradené je tam aj miesto na vaše nápady a úlohy. Vďaka svojej kvalite a praktickým doplnkom je diár vhodný aj na prácu. To je váš nový Knižný diár 2024, ktorý jednoducho správni knihožrúti musia mať.
Na sklade > 5Ks
11,99 €

Derű - Naptár 2024


Ebben a gyönyörűen illusztrált naptárban az évet Paulo Coelho műveiből válogatott idézetek kísérik végig. Paulo Coelho, akit emberek milliói a szavak alkimistájaként tartanak számon, napjaink egyik legbefolyásosabb szerzője. Könyvei nemcsak a bestsellerlistákat vezetik, de társadalmi és kulturális párbeszédet is gerjesztenek. A műveiben érintett témák, eszmék és filozófiák sok olvasó vágyát teljesítik be, olyanokét, akik a saját útjukat és a világ újfajta megértését keresik. Catalina Estrada már gyerekként ráeszmélt szülőhazája, Kolumbia vibráló és buja természetére. Jelenleg Barcelonában él, de nemzetközileg elismert illusztrátorként sem felejtette el a gyökereit. Munkáiban, erőteljes színhasználatában ma is jelen van ugyanez a csodával teli rajongás.
Na sklade 1Ks
16,90 €

Týždenný magnetický diár Gustav Klimt 2024, 11 × 16 cm


Šesťjazyčný týždenný diár s magnetickým uzatváraním obsahuje prehľad medzinárodných sviatkov, zoznam českých a slovenských mien, prehľad roka 2024 a 2025, adresár a kapsičku na zadnej predsádke. Stĺpcové usporiadanie s priestorom na poznámky na každý deň. Diár dopĺňajú obrazy obľúbeného maliara Gustav Klimt.
Na sklade 2Ks
9,50 €

Vreckový diár Maky 2024, plánovací mesačný, 8 × 18 cm


Praktický tenký diár s motívom maľovaných makov s mesačným rozložením sa zmestí naozaj všade. Obsahuje slovenské kalendárium s menami, sviatkami a pamätnými dňami, pracovný kalendár, zoznam mien a prehľad na rok 2024 a 2025.
Na sklade 3Ks
1,90 €

Denný diár Aprint 2024, čierny, 15 × 21 cm


Denný diár Aprint 2024 v čiernej farbe. Klasika i elegancia, najžiadanejší povrch, na ktorý je možné ľahko raziť firemné logá s jemnou štruktúrou. Nová kolekcia stavila na osvedčené farby, ktoré dopĺňa nová razba letopočtu. Denný rozvrh s česko-slovenským kalendáriom a doplnkovou angličtinou, nemčinou, maďarčinou a ruštinou. • kalendárium od decembra 2023 • mesačný plánovací kalendár 2024 • mesačný plánovací kalendár 2025 • ročný plánovací kalendár 2024–2025 • pracovný plánovací kalendár • sviatky Českej a Slovenskej republiky a medzinárodné sviatky • rozšírený zoznam českých mien • mapa Českej a Slovenskej republiky • miesto na osobné údaje • textilná záložka • perforované rožky • priestor na poznámky.
Na sklade 2Ks
11,00 €