Jazyk


Hodnotenie


Väzba


E-knihy - Náboženská literatúra pre deti strana 1 z 1

Stovky e-kníh v slovenčine a cudzích jazykoch vo formátoch EPUB, MOBI a PDF.

Zázraky stvorenia


Objav krásu Božieho stvorenia a spoznáš Božiu veľkosť a slávu! Pusti sa spolu s pastorom Louiom Gigliom do odhaľovania zázrakov prírody! Zistíš, prečo je sneh biely, načo majú mačky fúziky a prečo sú niektoré planéty túlavé. Stvorenie je plné zázrakov, ktoré svedčia o Božej múdrosti a sile. Ako hovorí Žalm 104, 24: „Aké mnohoraké sú tvoje diela, Pane! Všetko si múdro urobil. Zem je plná tvojho stvorenstva.“ Čaká ťa 100 zamyslení, ktoré obsahujú biblické verše, modlitby, zábavné aktivity, fascinujúce fotografie a rubriku Div divúci s neuveriteľnými vedeckými faktmi z týchto oblastí:zvieratá – od medozvestiek cez lietajúce hady až po narvaly,vesmír – od čiernych dier cez pristátie na Mesiaci až po gama žiarenie,ľudské telo – od imunitného systému cez zmrzlinovú bolesť hlavy až po reč tela,Zem – od dúhových riek cez modrú lávu až po horúce gejzíry,a ešte oveľa, oveľa viac!Začítaj sa do tejto fascinujúcej knihy a neprestaneš žasnúť nad tým, aké zázraky Boh vložil do všetkého, čo stvoril!
Na stiahnutie
11,90 €

dostupné aj ako:

V knižnej kategórii náboženská literatúra pre deti objavíte široký výber kníh, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre deti a ponúkajú im možnosť objavovať náboženské hodnoty, tradície a príbehy.

Kategória náboženskej literatúry pre deti je plná príbehov, ktoré prezentujú rôzne náboženstvá a duchovné hodnoty vhodné pre ich vek. Tieto knihy poskytujú dieťaťu možnosť objaviť základy viery, etiky a morálky prostredníctvom príbehov, ilustrácií a zrozumiteľného textu.

Nájdete tu knihy, ktoré sa zaoberajú rôznymi náboženskými témami, ako sú biblické príbehy, modlitby, oslavy sviatkov, duchovné hodnoty, náboženské tradície a mnoho ďalších. Tieto knihy sú vytvorené tak, aby boli prístupné a zaujímavé pre deti, a pomáhajú im lepšie porozumieť a vnímať svet náboženstva.