Jazyk


Hodnotenie


Dostupnosť


Väzba


Stav


Hry a hračky - Mandala Art Puzzle strana 1 z 1

Mandala Art Puzzle Mačka


Drevené mandala umelecké puzzle. 150 drevených farebných dielikov po zostavení tvorí nádherný obraz mačky. Puzzle obsahuje špeciálne dieliky v motíve mačky v rôznych polohách. Dieliky sú z dreva, čím sa zabezpečí väčšia pevnosť a mnohonásobné skladanie. Dieliky sa dajú zlepiť a zavesiť na stenu ako dekorácia. Balenie je v luxusnej drevenej krabičke. Rozmery poskladaného obrazu sú 280 x 192 mm.
U dodávateľa
34,95 €

Mandala Art Puzzle Sova


Drevené mandala umelecké puzzle. 150 drevených farebných dielikov po zostavení tvorí nádherný obraz sovy. Puzzle obsahuje špeciálne dieliky v motíve sovy v rôznych polohách. Dieliky sú z dreva, čím sa zabezpečí väčšia pevnosť a mnohonásobné skladanie. Dieliky sa dajú zlepiť a zavesiť na stenu ako dekorácia. Balenie je v luxusnej drevenej krabičke. Rozmery poskladaného obrazu sú 280 x 203 mm.
U dodávateľa
34,95 €
  • 5 /5

Mandala Art Puzzle Kôň


Drevené mandala umelecké puzzle. 150 drevených farebných dielikov po zostavení tvorí nádherný obraz koňa. Puzzle obsahuje špeciálne dieliky v motíve koňa v rôznych polohách. Dieliky sú z dreva, čím sa zabezpečí väčšia pevnosť a mnohonásobné skladanie. Dieliky sa dajú zlepiť a zavesiť na stenu ako dekorácia. Balenie je v luxusnej drevenej krabičke. Rozmery poskladaného obrazu sú 280 x 175 mm.
Vypredané
34,95 €
zľavy Haba

Drevené mandala  art umelecké puzzle sú nielen krásne farebné, ale aj jednotlivé dieliky majú zaujímavé tvary zvierat. Ich skladanie bude pre vás nielen príjemnou zábavou a uvoľnením, ale najmä pastvou pre oči vďaka výnimočnému umeleckému vyhotoveniu a krásnym farbám.